Visible vs. Mint Mobile: Hangisini almalısınız?


Visible ve Mint Mobile, günümüzün en iyi cep telefonu planlarından bazıları hakkında ucuz veri istiyorsanız bulabileceğiniz en çekici ön ödemeli operatörlerden ikisidir. Ayda 35 GB’tan fazla veriye ihtiyaç duyan kullanıcılar için Visible en iyi seçim olsa da, hafif kullanıcılar Mint Mobile’ın daha geniş plan yelpazesiyle oldukça tasarruf edebilir. Mint ayrıca size birden çok ay için sunulan indirimler ve Mint Ailesi ile tasarruf etmenin daha fazla yolunu sunar. En iyi 5G kapsamını arıyorsanız, Verizon C-bandı dağıtımında hızlı ilerleme kaydediyor olsa bile, Mint Mobile’ın kullandığı T-Mobile ağı Verizon’a göre hâlâ önemli bir liderliğe sahip.

Visible vs. Mint Mobile: Visible’ın planları nelerdir?

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Visible, plan tekliflerini 2022’de iki yeni planla güncelledi ve en ucuz sınırsız plan ayda sadece 30 dolardan başlıyor. Bu plan, Görünür incelememizde incelediğimiz eski Görünür plana en yakın plandır. Verizon’un LTE’sinde ve ülke çapındaki 5G ağında, bir telefonda yapabileceğiniz hemen hemen her şey için yeterli hızda sınırsız veri elde edersiniz. Doğal olarak, her iki planda da 5 Mbps’de sınırsız konuşma, metin ve ortak erişim noktası verisi alırsınız.