Verizon’un Anneler Günü indirimi, telefonlarda, aksesuarlarda ve daha fazlasında büyük tasarruf etmenize yardımcı olabilir


6 Mayıs oldu bile, bu yüzden son dakika Anneler Günü fırsatlarını arıyorsanız, şimdi son şansınız olabilir. Son birkaç hafta içinde tonlarca Anneler Günü satışının gelip gittiğini gördük ve Verizon şu anda en iyilerinden birine ev sahipliği yapıyor. Tatil için tam zamanında, popüler kablosuz iletişim operatörü, uygun bir cihazı takas ederseniz akıllı gözlükler ve telefon kılıflarından ücretsiz bir Samsung Galaxy S22’ye kadar her şeye tonlarca promosyon ekledi.

Aşağıda, şu anda etkin olan Anneler Günü için en iyi Verizon fırsatlarından bir seçki bulacaksınız. Promosyonların çoğu, stoklar tükendiği sürece geçerlidir, bu nedenle hayatınızdaki anneler için bu hediyeyi almak için fazla beklemeyin. Kesintisiz indirimlerden bazıları 8 Mayıs’ta sona eriyor, ancak birkaç teklif ay sonuna kadar geçerli. Hediyeyi zamanında almak için aceleniz varsa, Verizon’un ertesi gün ücretsiz gönderim veya hatta bölgenizde bir perakende satış yeri varsa mağazadan teslim alıp almayacağını kontrol edin.

Lafı daha fazla uzatmadan favori fırsatlarımıza geçelim, siz de geç kalmadan aramayı bırakıp alışverişe başlayın. Bu hafta sonu promosyonunu kaçırırsanız veya yalnızca yıl boyunca geçerli olan fırsatları merak ediyorsanız, en iyi S22 fırsatları ve en iyi Chromebook fırsatları dahil olmak üzere, gerçekten sizin tarafınızdan kaleme alınan diğer kılavuzlara göz atın.

En iyi Anneler Günü Verizon fırsatları

Verizon anlaşmaları her zaman gelir ve gider ve genellikle kullanıcılar en fazla avantajı elde eder. Popüler kablosuz taşıyıcıya geçmeyi düşünüyorsanız, kılavuzumuza bir göz atın. en iyi Verizon planları uygun olup olmadığını görmek için.