Verizon’un ağında LG Velvet 5G için Android 11 güncellemesi geliyor


LG’nin en az 2-3 yıl daha yazılım güncellemeleri sözüne güveniyorsanız, LG Velvet 5G şu anda 379 $ karşılığında harika bir anlaşma.


Akıllı telefon üreticisi LG artık yok. Ancak LG markalı telefonlara yüzlerce dolar harcayan endişeli kişiler için şirket, birinci sınıf telefonlarının satın alındığı yıldan itibaren üç büyük Android işletim sistemi güncellemesi alacağına söz verdi. Kötü bir performans geçmişine rağmen, şirket bu sözünü tutma niyetinde. Görünüşe göre taahhüt, LG Velvet 5G ile başlayarak zaten harekete geçirilmiş.


Hey LG, tüm zamanında güncelleme olayını biraz daha önce yapmalıydın!

Telefon, Verizon’un ağındakiler için Android 11 güncellemesini almaya başladı. LG Velvet 5G UW adında ‘UW’nin neyi temsil ettiğini merak ediyorsanız, Ultra Geniş Bant anlamına gelir. Telefon, şirketin Ultra Geniş Bant 5G olarak pazarladığı Verizon’un mmWave 5G bantlarını desteklerken, 6GHz altı ağ Nationwide 5G adıyla anılır.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

LG Velvet 5G UW için Android 11 güncellemesine geri dönersek, G900VM20a yapı numarasını taşıyor ve dün kullanıma sunuldu. Olağan Android 11 kullanıcı arabirimi değişikliklerinin yanı sıra, Mart ayı güvenlik güncellemesini de masaya getiriyor. Güncelleme bildirimini almadıysanız, şu yolu izleyerek manuel olarak kontrol edebilirsiniz: Ayarlar > Telefon Hakkında > Yazılım güncellemeleri > Güncellemeyi Kontrol Et.


LG Velvet satın almak artık çok daha ucuza geldi

Bu arada, LG Velvet’e göz atıyorsanız, ancak fiyatı onu caydırdıysa, bazı iyi haberler var. T-Mobile şu anda telefonu web sitesinde sadece 400 dolara satıyorBu, yaklaşık 600 $’lık orijinal piyasa değerinde oldukça ağır bir fiyat indirimi. T-Mobile sürümünün MediaTek Dimensity 1000C SoC tarafından desteklendiğini ve mmWave’i desteklemediğini unutmayın. Verizon kilitli sürüm 700 $’a mal oluyor ve Qualcomm’un Snapdragon 765G SoC’si ile donanmış olarak geliyor.

LG öldü. Şimdi gidip bir LG telefon satın alın!

Ve telefonu daha da ucuza istiyorsanız, Amazon şu anda bunu yazarken sadece 379 $ için listelenen LG Velvet 5G’nin kilidi açılmış bir çeşidine sahip. LG’nin en az 2-3 yıl daha yazılım güncellemeleri sözüne güveniyorsanız, LG Velvet 5G 379 $ karşılığında harika bir anlaşma.. Telefonun performansı hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız yukarıdaki Pocketnow inceleme videosunu izleyin.

LG Velvet 5G’yi Amazon’da görüntüleyin

LG Velvet 5G için Android 11 güncelleme değişiklik günlüğü