Verizon’a mı geçiyorsunuz? Bu fırsatlarla yeni planınızdan en iyi şekilde yararlanın


Verizon’un ağı, daha yüksek hızlar sağlayan yeni 5G bantları ve yükseltilmiş ağdan en iyi şekilde yararlanmak için tasarlanmış planlarla hızla büyüyor. Sadece bu da değil, yeni bir Pixel, Samsung ve hatta iPhone ile ilgileniyorsanız, Verizon’un operatöre geçişi olabildiğince büyük bir yükseltme yapmanıza yardımcı olacak Android cihazlarda birkaç fırsatı var. İki hatlı Verizon’a geçmeye hazırsanız, bir Google Pixel 6 satın alabilir ve ikincisini 800 $’a varan indirimle alabilirsiniz. (yeni sekmede açılır) sınırsız bir planla.

Verizon’u kullanmaya başlamak istiyorsanız, en yüksek hızları elde etmek için yapabileceğiniz en iyi şey, C-bandı destekli bir telefon seçmektir. Verizon’da C-bandı, Ultra Geniş Bant 5G ağının bir parçasıdır. Teknik özellik sayfasında, C-bandı desteği, n77 bandı için destek olarak listelenmiştir. C bandına bağlı telefonlar, güçlü bir sinyalle 1 Gbps’ye kadar olan hızları görebilir.

Pixel 6 ve Galaxy S21 FE, iPhone 12 ve iPhone 13 serisi gibi birçok yeni Android telefon bu C-bant bağlantısını destekler. Galaxy Tab S7 FE 5G, Verizon’un C-bant ağını da destekler.

Yine de, herkesin bu hıza ihtiyacı yoktur ve ülke çapında daha yavaş olan 5G ağında veya LTE’de gayet iyi idare edebilir. Bu kişiler için Samsung Galaxy S20 FE gibi bir telefon, sağlam donanımı ve yüklenmeye hazır bir Android 12 güncellemesi ile harika bir değerdir.

İki tane aldığınızda tasarruf edin

Değiştirmeye karar verirseniz, alabileceğiniz en iyi cep telefonu planlarından bazılarıyla rekabet edebilecek birkaç sınırsız seçeneğiniz olacak. 5G Play More planı, tam 5G ağına, 50 GB premium veriye ve 25 GB premium mobil hotspot verilerine erişimi olan çoğu kişi için en iyi değerlerden biridir. Ayrıca Disney+, Hulu, ESPN+ ve Google Play Pass veya Apple Arcade aboneliğiyle birlikte gelir. Bu plan, iki satırlı satır başına 70 ABD Doları ve dört satırlı satır başına 45 ABD Doları olarak gelir.

5G Do More Unlimited planı, aynı fiyata aynı veri miktarlarına sahiptir, ancak akış aboneliklerini her ay bağlı bir cihaz planında %50’ye varan indirim, 600 GB bulut depolama alanı ve bir TravelPass ile değiştirir. 10 ABD Doları daha ödeyerek, sınırsız premium veri ve 50 GB etkin nokta verisine yükseltme ile yukarıdakilerin tümünü içeren 5G Get More planını alabilirsiniz. Bu planların üçüyle de evde internet planından %50 indirim alabilirsiniz.

Verizon ayrıca, yalnızca ülke çapında 5G’yi destekleyen ve herhangi bir premium veri veya sıcak nokta verisi içermeyen daha ucuz bir 5G Başlangıç ​​planına sahiptir. Bu plan, C-bandı desteği olmayan eski telefonlar veya herhangi bir etkin nokta verisine ihtiyaç duymayan kişiler için uygun olacaktır. Bu plan, iki satırlı satır başına 60 ABD Doları ve dört satırlı satır başına 35 ABD Doları olarak gelir.