Verizon’a geçme kararı, bu anlaşmalarla her zamankinden daha kolay


İster ön ödemeli ister faturalı sınırsız bir planla Verizon’a başlamak isteyin, Verizon Ön Ödemeli sağlam Samsung Galaxy A42 5g ile başlayan bazı harika fırsatlar var. Bu telefon normalde 400 $ gibi yüksek bir fiyat etiketi emreder, ancak Sınırsız veya Sınırsız Plus planına kaydolursanız, 12 krediyle 300 $ indirim alabilirsiniz. (yeni sekmede açılır). Faturalı müşteriler de hala çok becerikli Galaxy S20 FE’nin fatura kredileriyle ayda 0 ABD Doları’na çıkmasıyla dışarıda bırakılmıyor.

Harika bir Android tabletle biraz daha fazla ekran alanı elde etmek istiyorsanız, Galaxy Tab S7 Plus 5G de indirimde. İster birlikte verilen S-Pen ile çizim yapıyor olun, ister web’de gezinmek için dev ekrandan yararlanıyor olun, bu tablet harika bir seçimdir. Sesinizi yükseltmek istiyorsanız, yeni tabletiniz veya telefonunuzla kullanmak için bir kablosuz Galaxy Buds 2 seti de alabilirsiniz.

Oyuncular, Razer Kishi oyun kumandası ile telefonlarından daha fazlasını alabilir. Bu, telefonunuzu Xbox benzeri kontrol çubukları ve düğmeleri ile ortada tutan en iyi Android oyun denetleyicilerinden biridir. Bu, Xbox Game Pass aboneliğiniz varsa Xbox bulut akışını kullanmanın harika bir yoludur.

Faturasız veya faturasız telefonlarda yeni hat açtığınızda tasarruf edin

Bu telefon fırsatları, yeni telefonunuzu Verizon ile etkinleştirmenizi gerektirir; bu nedenle, ister faturalı seçeneklere bakıyor olun, ister sınırsız bir plana bağlı kalmayı tercih edin, ihtiyaçlarınız için en iyi Verizon telefon planlarından birini seçtiğinizden emin olmanız iyi bir fikirdir. Verizon’un faturalı planları, sınırsız veriye ve yeni Ultra Geniş Bant 5G ağına odaklanır, ancak Verizon Ön Ödemeli planları, ağa daha ucuza bağlanmak isteyenler için hala büyük bir değer sunar.