V-MODA Crossfade 2 Kablosuz Kulak Üstü Kulaklıkta yüzde 49 tasarruf edin


En son Black Friday fırsatları sayesinde birkaç V-MODA kablosuz kulaklıkta çılgın tasarruflar elde edin


V-MODA kulaklıklar, DJ dünyasında oldukça şaşırtıcı bir üne sahiptir. Birinci sınıf malzemelerden yapılmış güzel tasarlanmış ve şık kulaklıklar sunarlar. Ancak bu aynı zamanda arzu ettiğimiz kadar uygun fiyatlı olmadıkları anlamına da geliyor. Ancak işte burada Kara Cuma devreye giriyor ve piyasadaki en iyi V-MODA kablosuz kulaklıklardan bazılarında çılgınca tasarruf etmemizi sağlıyor.


Şu anda Amazon.com’dan sadece 180 $ karşılığında bir çift yeni V-MODA Crossfade 2 Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık alabilirsiniz. Bu seçenek, cebinizde 170 $ tutmanıza yardımcı olacak bir Rose Gold renk seçeneğiyle gelir. İstenirse kablosuz ve kablo üzerinden çalışacaklardır. Bu son seçenek, kullanıcılara DJ’ler ve hardcore oyuncular için bir zorunluluk olan saf analog sesler ve sıfır gecikme sağlayacaktır. Ayrıca size 14 saate kadar kesintisiz müzik verecekler ve V-Micro USB kablosu sayesinde 100 dakikada yüzde 100 şarj sağlayacağı için şarj etmek zahmetli olmayacak, ancak bu bir sorun olmayacak. kablolu analog modda şarj etmek zorunda kalmayacağınız için kablolu kullanmayı seçersiniz.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU
V-MODA Crossfade 2 Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık ürün Kutusu resmi

V-MODA Çapraz Fade 2

V-MODA kulaklıklar, oyuncular ve DJ’ler için gerekli olan saf analog ve sıfır gecikme süresi için hem Bluetooth teknolojisi aracılığıyla kablosuz modda hem de kablolu modda mükemmel ses kalitesi sunar

Ayrıca, uzun saatler boyunca dinleme süresi boyunca inanılmaz rahatlık sağlamak için büyük hafızalı köpük yastıklara ve esnek bir kafa bandına sahip oldukları için son derece rahat ve gürültülü olacaklar. Çift diyaframlı 50 mm sürücüleri ve kablolarla kullanıldığında Yüksek Çözünürlüklü Ses sertifikası için yüksek çözünürlüklü CCAW Japon bobini sayesinde sesleri harika olacak ve kablosuz modları, Qualcomm aptX ses codec’i sayesinde CD Kalitesinde kablosuz ses çalma sağlayacaktır. Ne yazık ki, bu tasarruf sadece Rose Gold varyantı için geçerlidir, yani Mat Siyah seçeneği için 216 $ ve Mat Beyaz varyantı için 280 $ ödemeniz gerekecektir. Ancak yine de bir çift için 350 dolar ödemek zorunda kalmaktan daha iyidir.

Ayrıca V-MODA M-200 ANC Gürültü Önleme Özellikli Kablosuz Bluetooth Kulak Üstü Kulaklıkları da yüzde 15 indirimle bulacaksınız, yani bir çifti 425$’a alabilirsiniz. Qualcomm aptX ve Matte White AAC özellikli V-Moda Crossfade 2 Wireless Codex Edition, 100$’lık indirimin ardından 250$’a sizin olabilir.