Uygun fiyatlı Galaxy Tab A8 görselleri, 10,4 inç FHD ekranı ve LTE modelini ortaya koyuyor


Uygun fiyatlı Samsung Galaxy Tab A8’in 10,4 inç FHD+ ekranı ve yakında çıkacak olan tabletin boyutlarını ortaya çıkaran yeni görselleri çevrimiçi olarak ortaya çıktı.


Uygun fiyatlı Samsung Galaxy Tab A8’in 10,4 inç FHD+ ekranı ve yakında çıkacak olan tabletin boyutlarını ortaya çıkaran yeni görselleri çevrimiçi olarak ortaya çıktı. Sızıntı ayrıca bir LTE modelinin olacağını da ortaya koyuyor ve cihazı birçok açıdan gösteriyor.


Sızıntılar tarafından sağlandı OnLeaks Ve 91 cepve Samsung’un daha uygun fiyatlı tabletlerinde görmeye alıştığımız benzer bir görünümü sergiliyor. Daha premium Galaxy Tab S7 serisinden daha büyük çerçevelere sahiptir ve onu orta sınıf bir cihaz yapan birkaç önemli kesintiye sahiptir.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Çerçeveler daha büyük ve cihaz yatay moddayken selfie kamerası üstte bulunuyor. Bir ses düğmesi ve yerleşik bir entegre parmak izi sensörüne sahip olacak bir güç düğmesi var ve ekran 10,4 inç boyutunda. Sızıntı ayrıca söz konusu panelin FHD+ çözünürlüklü bir ekran olduğunu söylüyor.

Tab A8’in boyutları 246,7 x 161,8 x 6,9 mm ve kamera çıkıntısı 8,7 mm’dir. Dolby Atmos özelliğine sahip olduğu söylenen dört hoparlörlü bir kuruluma sahiptir ve USB-C bağlantı noktası cihazın altında bulunabilir. Alt kısımdaki USB-C bağlantı noktasının yanı sıra, tableti hoparlörlere ve diğer ses ekipmanlarına bağlamak için kullanabileceğiniz 3,5 mm kulaklık girişi bağlantı noktası da var. Arkada, LED’siz tek bir kamera sensörü var.

Kaynak, cihazla ilgili diğer ayrıntıları ve özellikleri doğrulamadı ve hangi yonga seti ile çalıştırılacağı, pil, ekran ve kamera özellikleri hakkında hala bilgimiz yok. Ayrıca bu cihazın ne zaman geleceğine dair hiçbir bilgimiz yok.

Yükseltilmiş bir Samsung Galaxy Tab A8 tablet almak ister misiniz? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!