UFC 270 canlı akışı PPV nasıl izlenir: Ngannou vs Gane çevrimiçi


Bu geceki Ngannou vs Gane PPV etkinliği için bir UFC 270 canlı yayınını çevrimiçi izlemek için ihtiyacınız olan her şeye sahibiz. Belki zaten ESPN’ye kaydoldunuz veya ilk kez katılma hakkında bilgi arıyorsunuz. Size yol göstereceğiz.

Francis Ngannou ve Ciryl Gane arasındaki ana kart Ağır Siklet şampiyonluk maçı, 22:00 ET / 19:00 PT / 3:00 GMT civarında gerçekleşecek. UFC 270 bir PPV etkinliği olduğu için, karttaki önceki dövüşlere de göz atabilirsiniz. Daha önceki maçlar şu anda devam ediyor, ancak ana kart başlamadan önce hala bolca zamanınız var, bu aynı zamanda sinek siklet bölümünde Brandon Moreno kemerini tekrar Deiveson Figueiredo’yu savunurken başka bir şampiyonluk mücadelesini de içeriyor.

Ana olay kesinlikle izlenecek bir olay, çünkü Fransız yarışmacının yenilmez olması ve ikili daha önce hiç savaşmamış olsalar da, Ngannou’nun vuruş ve boğuşma istatistiklerinin Ngannou’nunkine kıyasla çok olumlu olması göz önüne alındığında, kartlarda bir üzüntü olabilir. Bununla birlikte, birkaç yıl önce aynı spor salonunda antrenman yapıyorlardı.

ABD’de çevrimiçi UFC 270 nasıl izlenir

Günümüzde standart olduğu gibi UFC 270, bir PPV yükseltmesi aracılığıyla ESPN+’da gösteriliyor. ESPN+’ya zaten kaydolduysanız, bu geceki dövüş size 74,98 dolara mal olacak (yeni sekmede açılır). Kaydolmadıysanız, 99,98 dolarlık bir ödemeye bakıyorsunuz demektir. (yeni sekmede açılır) bu da PPV’nin ve bir yıllık ESPN+ erişiminin kilidini açar. Yıllık anlaşma için her zamanki 70 ABD Doları yerine bir yıllık ESPN + için sadece 25 ABD Doları ödediğiniz için bu, yeni aboneler için harika bir fırsat.

İngiltere’de UFC 270 canlı akışı nasıl izlenir

Birleşik Krallık’ta, BT Sport’ta bir UFC 270 canlı akışı mevcuttur. Halihazırda kaydolduysanız, Erken Ön Elemeler için saat 23:00’te veya ana etkinlik için saat 03:00 civarında BT Sport 2’yi izlemekten başka yapacak bir şeyiniz yok. Henüz BT’ye kaydolmadınız mı? TV paketinin bir parçası olarak alabilirsiniz. (yeni sekmede açılır). Veya uzun vadeli bir çözüm aramıyorsanız, BT Sport ayrıca ayda sadece 25 £ karşılığında bir aylık sürekli bir sözleşmeye kaydolmanıza izin verir. (yeni sekmede açılır).

ABD akış hizmetiyle ilgili adım adım kılavuz için ESPN Plus’a nasıl kaydolunur izlenecek yolumuza bir göz atmayı unutmayın. Ve bu kış izleyecek birkaç şey daha arıyorsanız, fiyatların ayda sadece 7,99 dolardan başladığı HBO Max’te %20 indirim fırsatı var.