Üç yeni Apple Watch modeli ve AirPods Pro 2 gelecek yıl gelebilir


Yaklaşan Apple Watch modelleri, iPhone SE ve daha fazlası hakkında konuştuğu Ming-Chi Kuo’dan gelen en son Apple bilgilerine göz atın


Görünüşe göre Apple, giyilebilir ürünler bölümünde veya en azından giyilebilir bölümde heyecan verici bir 2022 geçirecek, çünkü son söylentiler, gelecek yıl yeni bir Apple Watch SE ve sağlam bir Apple Watch varyantı alabileceğimizi öne sürüyor. Tanınmış Apple analisti Ming-Chi Kuo’dan yeni ayrıntılar aldığımız için bu söylentiler daha da güçleniyor ve kendisi de yeni Apple AirPods Pro 2’nin resmi lansmanına yaklaştığımızı öne sürüyor.


Ming-Chi Kuo’nun bir raporuna göre Apple, yeni Apple Watch Series 8’i, Apple Watch SE yenilemesini ve spor odaklı yeni bir dayanıklı sürümü göreceğimiz üç yeni Apple Watch modelini piyasaya sürecek. Ayrıca, Apple’ın uzun zamandır beklenen AirPods Pro 2’yi nihayet 2022’nin sonlarında piyasaya süreceğini öne sürüyor. Yeni AirPods Pro 2, “önemli ölçüde yükseltilmiş” bir çip ve Bloomberg’in raporlarına göre yeni sağlık sensörleri ile gelecek. Bazıları Beats Studio Buds’ın tasarımına benzeyebileceklerine inandıkları için, sapları dışarıda bırakacak yeni bir tasarımla gelmelerini de bekliyoruz.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Kuo, Apple Watch Series 7’deki tasarım değişiklikleri hakkında verdiği bilgiler doğru olmadığı için yeni Apple Watch modellerinde neler görebileceğimize dair ayrıntılara girmedi, ancak yine de Apple harika bir iş çıkarmış gibi görünüyor. Series 7 tasarımını bir sır olarak saklamak için. Durum ne olursa olsun, bazıları yeni Apple Watch Series 8’in saatin sağlık ve kondisyon izleme sonuçlarını iyileştirecek yeni bir vücut sıcaklığı sensörüne sahip olmasını bekliyor. Ek olarak, yeni dayanıklı Apple Watch ‘Explorer’ modelinin de Casio G-Shock saatinde gördüğümüz gibi koruyucu bir dış yüzeye sahip olduğu söylendi. Ayrıca darbe şok direnci ile gelecekti, bu nedenle ekstrem spor sporcularını hedef alacaktı.

Kuo, büyük olasılıkla aynı 3GB RAM ve aynı tasarımla gelecek olan yeni iPhone SE’den de bahsetti, ancak aynı zamanda bu cihazın 2023’te gelişeceğine inanıyor, çünkü 4GB RAM ve belki daha büyük bir ekrana sahip olabilir.

Aracılığıyla: 9to5Mac