Twitter Blue nihayet Android’de kullanılabilir


Ne bilmek istiyorsun

  • Twitter, iOS ve web kullanıcıları için yenilenen Blue abonelik hizmetini Aralık ayında yeniden başlattı.
  • Abonelik, uygulama aracılığıyla kaydolabilen Android kullanıcıları için artık kullanılabilir.
  • Abonelik, mobil cihazlarda aylık 11 ABD dolarıdır ve yıllık fiyatlandırma web için de mevcuttur.

Uzun bir bekleyişin ardından Twitter, Blue abonelik hizmetini Android’de başlattı. Kaydolmak isteyen herkes artık bunu mobil uygulama aracılığıyla yapabilir.

Sunum Perşembe günü biraz gözden kaçtı, ancak The Verge güncellemeye dikkat çekti Destek sayfası Twitter Blue için, Android’de kullanılabilirlikten bahsetmek. Abonelik, iOS’ta olduğu gibi, muhtemelen uygulama mağazası ücretlerinden dolayı önceki 8 ABD dolarından bir artışla sizi ayda 11 ABD dolarına geri getirecektir. Web kullanıcıları yine de ayda 8 ABD doları karşılığında kaydolabilirler.

Buna ek olarak, kullanıcılar web üzerinden kaydolurlarsa, 84 $ indirimli bir fiyat sağlayan yıllık bir ücret ödemeyi seçebilirler.

Twitter Blue için fiyatlandırma dökümü

(İmaj kredisi: Twitter)

Twitter Blue, son birkaç ayda biraz değişiklik geçirdi ve kullanıcılara mavi onay işareti, daha uzun video yüklemeleri, Tweet’leri düzenleme yeteneği gibi yeni özelliklere erişim sağladı; bunlar, yazım hatalarına yatkınsanız kullanışlı olabilir. , Twitter Blue Labs’ta test edilen özelliklere erken erişim ve daha fazlası.