Tello ve Ultra Mobile: Hangi düşük maliyetli taşıyıcı sizin için doğru?


Tello Mobile ve Ultra Mobile, T-Mobile’ın geniş ve büyüyen 5G ve 4G LTE ağından yararlanarak daha düşük oranlarda harika kapsama alanı sunar. Tello size kendi planınızı oluşturma özgürlüğü verirken, Ultra Mobile her seferinde birkaç aylığına kaydolarak ekstra paradan tasarruf etmenizi sağlar. Özelleştirebileceğiniz uygun fiyatlı bir plan arıyorsanız, Tello’dan başkasına bakmayın. Yoğun bir veri kullanıcısıysanız veya bazı ekstra uluslararası avantajlara sahip olmak istiyorsanız, Ultra Mobile daha uygun bir seçimdir.

Tello ve Ultra Mobile: Aynı ağ, farklı planlar

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Tello ve Ultra Mobile, aynı T-Mobile ağını kullanıyor, yani her bir taşıyıcının kapsama alanı benzer olmalıdır. Tello, birden fazla cep telefonu satın almayı gerektirmeyen ucuz veriler sunma konusunda uzmandır. Örneğin, Tello’nun 2GB planı Ultra Mobile’ınkiyle aynı maliyete sahip, ancak Ultra’da bu fiyatı almak için 12 ay ödemeniz gerekiyor. Ayrıca, Tello’nun en ucuz 1GB planını ayda 10 ABD Doları ile yenmek de mümkün değil. Yalnızca az miktarda veriye ihtiyacınız varsa, Tello sağlam bir seçimdir.