TCL’nin yeni bütçe tabletleri gözlerinizi ekrana yapıştırmak istiyor


Ne bilmek istiyorsun

  • Bugünkü MWC 2022’de TCL, içerik akışına ve daha uzun ekran süresine odaklanan bir dizi yeni uygun fiyatlı tableti tanıttı.
  • TCL Nxtpaper Max 10, gözlerinizi korumak için yansıyan ışığı azaltan parlama önleyici bir cama sahiptir.
  • TCL’nin yeni tablet serisi, 5G bağlantısıyla birlikte gelen ilk bütçeli tabletler arasında yer alan Tab 10 HD ve Tab 10s 5G’yi de içeriyor.

TCL 30 serisindeki bir ton uygun fiyatlı akıllı telefona ek olarak, TCL bugün bu yılki Mobil Dünya Kongresi’nde yeni bir ekonomik tablet serisini duyurdu. Yeni liste listesi, Nxtpaper’ın en son yinelemesini ve iki yeni bütçe dostu Tab modelini içerir.

Tab 10s 5G, “5G bağlantısıyla piyasaya sürülen ilk uygun fiyatlı tabletlerden biri” olarak faturalandırılsa da, dizideki en pahalı olanıdır. Bu yılın ikinci çeyreğinde 349 € karşılığında satın alınabilecek.

TCL Sekmesi 10s 5G

Kaynak: TCL (İmaj kredisi: Kaynak: TCL)

Yeni tablet, ekran içeriğine göre renk, kontrast ve keskinliği ayarlamak için TCL’nin NXTVISION teknolojisine sahip 10,1 inç FullHD ekrana sahiptir. Amaç, filmlerdeki ve video oyunlarındaki görselleri gözleri yormayan hale getirmektir. 8.000 mAh pil ile saatlerce film izlemek ve hafif oyunlar oynamak da isteyebilirsiniz.