TCL’nin 98 inç XL Collection 4K UHD QLED Smart TV’sinde 3.500 $ tasarruf edin


TCL’nin 98 inç XL Collection 4K UHD QLED Smart TV’sini ve daha fazlasını satışta bulabileceğiniz Amazon.com’da bulunan en son fırsatlardan yararlanın.


Bugünün anlaşmalarına, TCL’nin 98 inç Sınıf XL Koleksiyonu 4K UHD QLED Dolby Vision HDR Smart Google TV’de çılgınca tasarruflarla başlıyoruz, bu da yüzde 40 indirim yaptıktan sonra şimdi 4.500 dolara satışa sunuluyor. Bu devasa akıllı TV, 8.500 dolarlık bir fiyat etiketi ile geldi, yani bu anlaşmada tetiği çekmeyi seçerseniz 3.500 dolarlık bir indirim elde edebilirsiniz.


TCL 98 inç Sınıf XL Koleksiyonu 4K UHD QLED Dolby Vision HDR Akıllı Google TV PBI

TCL XL Koleksiyonu 4K UHD QLED Akıllı TV

TCL’nin XL Koleksiyonu 4K UHD QLED Dolby Vision HDR Akıllı Google TV, 120Hz yenileme hızlarına sahip inanılmaz bir 98 inç ekrana, HBO Max, Hulu, YouTube ve daha fazlası dahil olmak üzere en yeni ve en popüler akış hizmetlerini desteklemeye sahipti.

Feragatname

Burada Pocketnow’da, karşılaştığımız en iyi teknoloji fırsatlarını size sunmaktan mutluluk duyuyoruz, böylece en sevdiğiniz ürünlerde ve satın alımlarınızda onları aramak için zaman harcamadan mümkün olduğunca fazla para biriktirebilirsiniz. Bununla birlikte, yayınladığımız anlaşmalar makalelerimizi yayınladığımız sırada geçerlidir ve onlarla karşılaştığınızda artık mevcut olmayabilir veya ürünler stokta bulunmayabilir. Cüzdanınız lehine sizinle çalışmaya kararlı olduğumuz için lütfen bunu aklınızda bulundurun!

TCL’nin XL Koleksiyonu 4K UHD QLED Dolby Vision HDR Akıllı Google TV, 120Hz yenileme hızlarına sahip inanılmaz bir 98 inç ekrana, HBO Max, Hulu, YouTube ve daha fazlası dahil olmak üzere en yeni ve en popüler akış hizmetlerini desteklemeye sahipti. Ayrıca, çoğu sinema ekranı tarafından kullanılan formatla eşleşen mükemmel doğruluk, gelişmiş parlaklık ve daha iyi renklerle bir milyardan fazla renk sunmak için Quantum dot teknolojisine de sahip oluyorsunuz. Bu, son derece canlı ve gerçekçi bir görüntü performansı elde etmenize yardımcı olacaktır. En iyi yanı, akıllı Google TV’nizi kontrol etmenize yardımcı olması için Google dijital asistanını kullanabilmenizdir.

POCKETNOW GÜNÜN VİDEOSU

Tabii ki, yeni bir akıllı TV için 5.000 dolar ödemek herkes için olmayabilir, bu yüzden Amazon.com diğer büyük tasarrufları da dahil etmeye karar verdik. 65 inç Omni QLED Serisi 4K UHD akıllı TV’yi, cüzdanınızda 250 $ ‘lık çok çekici bir yüzde 31 indirim aldıktan sonra 550 $’ a sattığını göreceksiniz. Ve daha fazla seçenek arıyorsanız, 100 dolarlık indirim sayesinde 1.098 dolara satılan yeni bir 55 inç Samsung QLED Q80B Serisi 4K UHD akıllı TV almayı da düşünebilirsiniz. Veya en son 199 dolarlık tasarrufları sayesinde Samsung’un Ev Sineması için Premiere Ultra Kısa Yansıtma Açılı 4K UHD Akıllı Tek Lazer Projektörünü tercih ettiğinizde 3.299 $ karşılığında 120 inçlik bir tuval edinin.