T-Mobile, 5G inovasyonunu desteklemek için Disney, Red Bull ve daha fazlasıyla iş birliği yapıyor


Ne bilmek istiyorsun

  • T-Mobile, açık kaynaklı projeler ve önceden onaylanmış modüller, yonga setleri ve cihazlar gibi kaynaklara erişim sağlayan yeni DevEdge geliştirici platformunu duyurdu.
  • T-Mobile ayrıca Tech Experience 5G Hub, T-Mobile Accelerator ve T-Mobile Ventures ile ekosistemi genişletiyor.
  • T-Mobile ayrıca yeni deneyimleri test etmek ve oluşturmak için ortakları Disney StudioLAB ve Red Bull ile birlikte çalışıyor.

T-Mobile duyuruldu (yeni sekmede açılır) 5G Forward, 5G’de geliştirici yeniliğini desteklemek için bir dizi hamle. Yeni geliştirici platformu DevEdge ile başlayan T-Mobile, geliştiricilere operatörlerin kendilerine yardım etmesini beklemeden 5G’de geliştirmeleri için gereken kaynakları sağlayacak. T-Mobile, geliştiricilere yeni fikirleri test etmeleri için ihtiyaç duydukları araçları sağlayan inovasyon merkezi ile ekosistemini de genişletiyor. T-Mobile, SingalWire ve Spectro Cloud’a da yatırım yapıyor.

T-Mobile ayrıca Disney StudioLAB ve Red Bull ile bir ortaklık duyurdu. Disney StudioLAB ile ortaklık, şirketlerin Karma Gerçeklik ve Sanal Varlık gibi yeni sürükleyici deneyimleri keşfetmesine olanak tanıyacak. Ayrıca yeni dağıtım yöntemlerini keşfedebilecekler.