Super Bowl Roku: NBC’de Rams vs Bengals nasıl ücretsiz izlenir


Super Bowl’u Roku’da izlemek size bu geceki büyük maçı yakalamak için pek çok seçenek sunar ve sadece birkaç dakika içinde hazır olabilirsiniz. İster yerleşik Roku paketine sahip bir akıllı TV’de, ister en iyi Roku cihazlarından birinde, NBC’de Super Bowl LVI’da Rams vs Bengals’i bazı hizmetlerden ÜCRETSİZ olarak izlemek için mükemmel bir kapsama sahip olacaksınız. ABD dışındaysanız da dahil olmanıza yardımcı olacağız. Hızlı bir hatırlatma, Super Bowl başlama vuruşu bu gece 18:30 ET, 15:30 PT, 23:30 GMT olarak ayarlandı.

İlk olarak, Super Bowl’u izlemek için en basit seçenek. Kablolu yayın hizmetinizin bir parçası olarak zaten NBC’niz varsa, hazırsınız demektir. NBC uygulamasını Roku cihazınıza indirin, kablo sağlayıcı kimlik bilgilerinizle oturum açın ve arkanıza yaslanın ve oyunun keyfini çıkarın. Paketinizde NBC yoksa veya bir kablo kesiciyseniz, Super Bowl’u Roku’nuzda izlemek için, kullanışlı ücretsiz denemeler yoluyla tamamen ücretsiz seçenekler de dahil olmak üzere birden fazla seçenek vardır (işareti iki kez kontrol edin) NBC’nin bölgenizde mevcut olduğu siteler). Hizmetleri doğrudan aşağıda listeledik ve ihtiyacınız olursa, bu hizmetlere ABD dışından nasıl erişeceğinize ilişkin talimatlarla birlikte daha fazla ayrıntıya gireceğiz.

Bu ABD hizmetleriyle Super Bowl’u Roku’da izleyin

NBC, Peacock akış hizmetinde, ancak yalnızca Peacock Premium ve Peacock Premium Plus’ta. Bu seviyelerin ücretsiz deneme seçeneği yoktur, ancak çok ucuzdurlar. Peacock Premium ayda yalnızca 4,99 ABD dolarıdır (yeni sekmede açılır) ve istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Ya da ayda 9,99 dolardan Peacock Premium Plus’a gidebilirsiniz. (yeni sekmede açılır) bu da reklamlardan kurtulur ve bazı başlıkları mobil cihazda çevrimdışı izlemenizi sağlar. Aksi takdirde, her iki katman da aynıdır ve uygulama aracılığıyla Roku’nuzdaki NBC’deki Super Bowl’u veya diğer birçok platformu canlı yayınlamanıza erişim sağlar. Bu bizim paramız için en basit yöntem ve maçtan sonra iptal etmeyi unutursanız pahalıya gelmeyecek bir yöntem.

Sling TV, en çok tercih edilen kablo kesme akış hizmetlerinden biridir ve yayınlanan TV kanallarını geri almak için uzun bir sözleşme olmadan en iyi seçeneğinizdir. Sling TV açılış sayfasını aşağı kaydırın (yeni sekmede açılır) ve NBC’de bugünün Super Bowl canlı yayınını kapsayan üç günlük ücretsiz deneme seçeneğini göreceksiniz. O sayfadaki diğerlerinden birine kaydoluyorsanız, ilk ayınız için 10 ABD doları indirim dahil, Sling Blue’yu içeren bir paket aldığınızdan emin olun, çünkü bu NBC’nin seviyesidir.

Fubo TV (yeni sekmede açılır) Super Bowl’u Roku’nuzda izlemek için başka bir seçenektir ve ücretsiz deneme, Sling’de olduğu gibi ana sayfada gizlenmemiştir, bu nedenle çok daha şeffaf hissettirir. Ücretsiz süre sona erdiğinde Sling TV Blue’dan daha pahalıdır, ancak 7 günlük cömert ücretsiz deneme penceresi sayesinde çok önceden iptal edebilirsiniz.

Super Bowl’u ABD dışında izleyin

Şu anda ABD dışındaysanız, telefonunuzun, dizüstü bilgisayarınızın veya tabletinizin ABD’de olduğunu düşünmesine neden olacağı için yukarıdaki hizmetleri bir VPN aracılığıyla kullanmaya devam edebilirsiniz, ardından normal şekilde oturum açabilirsiniz. Yurtdışı akış için tercih ettiğimiz seçenek ExpressVPN’dir. (yeni sekmede açılır). Bunu piyasadaki en iyi VPN olarak derecelendirdik ve yıllık bir anlaşma için kaydolursanız, üç ay ücretsiz alırsınız ve şu anda 30 gün boyunca risksiz deneyebilirsiniz. (yeni sekmede açılır).

Birleşik Krallık’ta Super Bowl, BBC’de TV’de ve ayrıca iPlayer uygulamasında veya web sitesinde ücretsiz olarak canlı yayınlanacak. Programda sıfır reklam olduğu için bunun ABD dışında da çekiciliği var. ABD yorumlarını alacaksınız, ardından başka bir kamyon reklamı yerine stüdyodaki BBC uzmanlarına geri döneceksiniz. ExpressVPN, konumunu İngiltere olarak ayarladığınızda dünyanın her yerinden BBC’de izlemenize izin verecektir.

Seçenekler Apple cihazlarında oldukça benzer. iMore’daki arkadaşlarımız, sizin de yararlı bulabileceğiniz bir Apple TV’de Süper Kase rehberi hazırladı.