Super Bowl için zamanında yeni Hisense akıllı TV’lerde 500 $ ‘dan fazla tasarruf sağlayın


Amazon’un en son fırsatları, Hisense’in ve diğer harika ürünlerin en iyi akıllı TV’lerinden bazılarında çılgınca tasarruf etmenize yardımcı olacak.


Amazon’un en son fırsatları, medya deneyiminizi geliştirmek için yeni akıllı TV’lerden ve diğer harika ürünlerden tasarruf etmenize yardımcı olacak. Bugünün en iyi fırsatları Hisense’ten geliyor, çünkü şu anda yüzde 36’ya varan tasarruflarla yeni bir Hisense U8H QLED Serisi Quantum 4K ULED Mini-LED 65 inç Sınıfı Google Smart TV satın alabilirsiniz. Bu mükemmel akıllı TV genellikle 1.400 dolara satılıyor, böylece bir eve sadece 898 dolara götürebilirsiniz. Başka bir deyişle, bu 2022 modeline el atabilir ve 501 $ tasarruf edebilirsiniz.

POCKETNOW GÜNÜN VİDEOSU

Hisense U8H Serisi 4K TV

Hisense U8H Serisi 4K ULED TV

Hisense U8H, 2022’deki en iyi bütçe akıllı TV’lerden biridir ve U8H en iyi seçeneklerden biridir. U8H, 120Hz yenileme hızına sahip bir Mini-LED 4K panele sahiptir ve en sevdiğiniz akış hizmetlerinin yanı sıra Dolby Vision, Google Assistant ve Alexa’ya sahiptir.

Feragatname

Burada Pocketnow’da, karşılaştığımız en iyi teknoloji fırsatlarını size sunmaktan mutluluk duyuyoruz, böylece en sevdiğiniz ürünlerde ve satın alımlarınızda onları aramak için zaman harcamadan mümkün olduğunca fazla para biriktirebilirsiniz. Bununla birlikte, yayınladığımız anlaşmalar makalelerimizi yayınladığımız sırada geçerlidir ve onlarla karşılaştığınızda artık mevcut olmayabilir veya ürünler stokta bulunmayabilir. Cüzdanınız lehine sizinle çalışmaya kararlı olduğumuz için lütfen bunu aklınızda bulundurun!

65 inç Hisense U8H ULED Google Smart TV, 1.500 nit’e kadar maksimum parlaklığa ve HDR10+ ve Dolby Vision desteğine sahip bir Quantum Dot teknolojisi ekranıyla birlikte geliyor. Ve daha uygun fiyatlı bir seçenek istiyorsanız, yüzde 10’luk bir indirim aldıktan sonra 629 dolara giden daha küçük 55 inçlik versiyonu da düşünebilirsiniz, bu da yeni bir akıllı TV için tam fiyat ödemekten daha iyidir.

Bankayı kırmak zorunda kalmadan daha büyük bir ekran istediğinizi varsayalım. Ayrıca, en son yüzde 12 indirim sayesinde sadece 698 dolara satılan 75 inç Hisense ULED 4K U6H Quantum Dot QLED Serisi Akıllı Google TV’ye de göz atabilirsiniz. Bu model genellikle 796 dolara gidiyor, bu da 98 dolarlık tasarruf elde edebileceğiniz veya daha küçük 55 inçlik versiyonu yüzde 37’lik çılgınca bir indirim sayesinde sadece 367 dolara alabileceğiniz anlamına geliyor. Ayrıca, Govee’nin yüzde 21 indirim aldıktan sonra 110 dolara satılan Çift Kameralı Envisual TV LED Arka Işık T2’si ile görsel deneyiminizi geliştirebilir ve akıllı TV’nizi daha da öne çıkarabilirsiniz.

Son olarak, yüzde 34’lük bir indirim sayesinde şu anda 1.852’ye satılan yeni bir Optoma UHZ50 Akıllı 4K UHD Lazer Ev Sineması Projektörüne gitmeyi de düşünebilirsiniz. Optoma UHZ50, 2.799 dolarlık bir fiyat etiketi ile geldi, ancak bu olağanüstü anlaşma cüzdanınızda 948 dolar tutmanıza yardımcı olacak. Uygun fiyatlı bir kısa mesafeli lazer projektörle ilgilendiğinizi varsayalım. Bu durumda, yüzde 1 indirim aldıktan sonra 2.000 dolara satılan ViewSonic X2000B-4K Ultra Kısa Yansıtma Açılı 4K UHD Lazer Projeksiyon Cihazına göz atmanızı öneririm.