SUPCASE, Spigen, OtterBox ve daha fazlası


Bu listede, iPhone 13’ünüz için mükemmel koruma sağlayan, bulabildiğimiz en iyi ve en güvenilir markalardan bazılarını bir araya getirdik.


Apple, 14 Eylül’de iPhone 13 serisini duyurdu ve yeni cihazlar dahili olarak bazı büyük geliştirmelerle geliyor. Cihazlardan bahsetmişken, iPhone 13 Serisi, iPhone 13 mini, standart iPhone 13, iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max amiral gemisi cihazlarından oluşuyor. Bu listede, favori markalarımızdan bugün bulabildiğimiz en iyi iPhone 13 kılıflarından bazılarını bir araya getirdik.


2021’de satın alabileceğiniz en iyi iPhone’lardan bazılarını da yazdık ve geri kalan iPhone 13 serisi cihazlar için de benzer yazılar yayınladık. Yükseltmeye değip değmeyeceğine hala karar vermediyseniz, en iyi iPhone 13 fırsatları hakkındaki makalemize göz atın.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU
 • iPhone 13 için SUPCASE Unicorn Beetle Pro

  SUPCASE Unicorn Beetle Pro

  20 metreden düşmeye karşı test edilmiştir ve yerleşik bir ekran koruyucu ile birlikte gelir. Ayrıca bir dayanağı vardır ve en üst düzeyde koruma isteyenler için mükemmel bir kılıftır.

 • iPhone 13 için SUPCASE Tek Boynuzlu At Böceği Stili

  SUPCASE Tek Boynuzlu At Böceği Stili

  Etkili koruma sağlayan sert bir PC arkası ve şok emici TPU tamponu vardır. Ekranı ve kamerayı çizilmelere ve düşmelere karşı korumak için üç renk seçeneği ve yükseltilmiş çerçeveler vardır.

 • iPhone 13 için Spigen Ultra Hibrit

  Spigen Ultra Hibrit

  Şık bir görünüm için tüm iPhone renkleri için şeffaf olan da dahil olmak üzere altı renk seçeneği vardır. Düşmeye karşı mükemmel koruma sağlarken, kesikler cihazın şarj edilmesini ve fonksiyonların kullanılmasını kolaylaştırır.

 • iPhone 13 için SUPCASE Unicorn Beetle Edge

  SUPCASE Unicorn Beetle Edge

  Şeffaf kılıf, çizilmelere ve kazara düşmelere karşı mükemmel koruma sağlar. Takması kolaydır ve bağlantı noktaları ve işlevler için hassas kesikler vardır.

 • iPhone 13 için Spigen Zor Zırh

  Spigen Zor Zırh

  Ekstra bir şok direnci katmanı için yeni bir köpük teknolojisine sahiptir ve aynı zamanda şık görünür. Darbeye karşı koruma sağlamak için MIL-STD 810G sertifikalıdır.

 • iPhone 13 için TORRAS Crystal Clear

  TORRAS Crystal Clear iPhone 13 Kılıfı

  iPhone 13’ün renginin öne çıkmasını isteyenler için üretilmiş hafif, dayanıklı ve şık bir kılıf. Aynı zamanda harika bir şok korumasına sahiptir ve ucuzdur.

 • iPhone 13 için iBlason Cosmo Serisi

  iBlason Cosmo Serisi

  Üç mermer tasarımıyla gelir ve hatta çatlakları ve çizilmeleri önlemek için yerleşik bir ekran koruyucusu vardır. İnce profilli bir kasadır ve düşmelere karşı mükemmel koruma sağlar.

 • iPhone 13 için Otterbox Banliyö Serisi

  OtterBox Banliyö Serisi

  Hayatta kalması test edildi ve bunu kanıtlamak için bir MIL-STD 810G sertifikası ile birlikte geliyor. Dört renkte mevcut olan ince profilli bir kasadır.

 • iPhone 13 için SUPCASE UB Edge Pro

  SUPCASE UB Edge Pro

  UB Edge kasasına benzer, ancak düşmelere karşı nihai koruma sağlamak için dahili bir ekran koruyucu ile birlikte gelir. Şeffaf arka kapak, iPhone’unuzun imza görünümünü de vurgular.

 • iPhone 13 için Apple Silikon Kılıf

  Apple Silikon Kılıf

  Apple’ın birinci taraf kılıfları mükemmel ve toplam 8 renkte mevcut. Yumuşak dokunuşlu bir yüzeye sahiptir ve MagSafe aksesuarlarını desteklemek için yerleşik mıknatıslara sahiptir.

 • iPhone 13 için Otterbox Defender Serisi

  Otterbox Defender Serisi

  Kasanın iç kısmında, düşmelere karşı mükemmel koruma sağlayan çok sayıda katman bulunur ve cihazın içine kir ve toz girmesini önlemek için bağlantı noktası kapakları bulunur. Kamera da dahil olmak üzere her yerde yükseltilmiş kenarlar var. Pahalı tarafta ve dört renk var.

 • iPhone 13 için Spigen İnce Zırh

  Spigen İnce Zırh

  2 adede kadar kart alabilen bir dış kart yuvasına sahiptir ve minimalist görünüme sahiptir, düşme ve çizilmelere karşı darbe emici koruma sağlar. Siyah ve Gül Altın renkleri mevcuttur.

Aralarından seçim yapabileceğiniz sağlam, ince ve fit, tampon kılıflar ve çok daha fazlası dahil olmak üzere birkaç koruyucu kılıf vardır. Pek çok üretici henüz fırsatlarını çevrimiçi olarak yayınlamadığından, şu anda en iyi iPhone 13 kılıflarından yalnızca birkaçını dahil edebildik, ancak en iyi fırsatlarla sık sık güncelleyeceğimiz için bu kılavuza göz attığınızdan emin olun. bulabildiğimiz durumlar. Bu sayfaya yer işareti koymanızı ve aylık olarak yeniden ziyaret etmenizi öneririz.

Kişisel tavsiyemize gelince, favori seçimlerimiz SUPCASE Unicorn Beetle Style ve Spigen Ultra Hybrid. Her ikisi de çok kaygan ve ince profilli kasalar, her ikisi de cihazı daha hantal hale getirmeden ekranı ve arkadaki kamera düzenini koruyabilen yükseltilmiş kenarlara sahip. Mükemmel korumaya sahip standart bir kasa istiyorsanız, bunlar uygun fiyatlarla harika seçimlerdir.