SUPCASE, Spigen, i-Blason ve daha fazlası


Şu anda satın alabileceğiniz en iyi Google Pixel 6 Pro kılıfları listemiz. SUPCASE, Spigen, Google ve daha fazlası gibi güvenilir ve yüksek kaliteli markaları içerir.


Yepyeni Google Pixel 6 Pro, bugün satın alabileceğiniz en iyi üç kameraya sahiptir ve aynı zamanda yazılım devinin Tensor SoC özelliğine sahip ilk cihazıdır. Hem Google Pixel 6 hem de Pixel 6 Pro, bir aydan biraz fazla bir süredir piyasada ve bulabileceğimiz en iyi Pixel 6 Pro kılıflarından bazılarını incelemenin zamanı geldi.


Ayrıca en iyi Pixel 6 aksesuarlarından bazılarını ve en iyi Pixel 6 şarj cihazlarından bazılarını kendi ayrı gönderilerinde ele aldık. Pixel 6 cihazlarının hiçbiri kutuda bir duvar adaptörü ile gelmediğinden, bunlara bir göz atmaya değer.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Favori Pixel 6 Pro Kılıflarımız

 • Supcase Unicorn Beetle Pro Google Pixel 6 Pro kılıfı

  SUPCASE Unicorn Beetle Pro

  20 metreden düşmeye karşı test edilmiştir ve çizilmelere ve düşmelere karşı koruma sağlar. Ekranı korumak için yerleşik bir destek ayağı ve hatta bir ön kapak vardır.

 • Orijinal Pixel 6 Pro Kılıf

  Orijinal Pixel 6 Pro Kılıf

  Google’ın resmi kasası üç renk seçeneğiyle gelir ve çift katmanlı koruma ve şok emici bir kasa sunar. Telefonunuza mükemmel şekilde uyan bir şey istiyorsanız, bu harika bir seçenektir.

 • Google Pixel 6 Pro için Spigen İnce Fit

  Spigen İnce Kalıp

  Dayanıklı ve ince tasarımlı bir kılıftır. Birinci sınıf mat kaplamalı ince ve dar kesimli bir tasarım sunar. Kasanın kendisi çizilmeye karşı dayanıklı ve hafiftir.

 • Google Pixel 6 için i-Blason Cosmo Serisi

  i-Blason Cosmo Serisi

  Bu kılıf, çizilmeleri ve çatlakları önlemeye yardımcı olabilecek dahili bir ekran korumasına sahiptir ve Pixel 6’nızı düşmelere karşı korumak için darbeye dayanıklı TPU’ya sahiptir (3 metreye kadar düşme testi yapılmıştır)

 • Google Pixel 6 Pro için VRS Design Damda Glide Pro

  VRS Design Damda Glide Pro Pixel 6 Pro Kılıf

  Etüdlü ve pürüzsüz yarı otomatik kaydırma teknolojisine sahiptir. Telefonunuzu koruyabilen yüksek kaliteli TPU’dan yapılmıştır. Kalın bir kasa ve kablosuz şarj için en iyi kombinasyon değil.

 • Google Pixel 6 Pro için Ferilinso Şeffaf Kılıf

  Ferilinso Şeffaf Kılıf

  Pixel 6 Pro’nun benzersiz tasarımını sergilemek, kablosuz şarj ve temiz bir görünüm istiyorsanız ideal bir çözümdür. Aynı zamanda incedir ve yükseltilmiş kenarlar ve mükemmel koruma sunar.

 • Google Pixel 6 Pro için Spigen Sağlam Zırh

  Spigen Sağlam Zırh

  Esnek şok emilimi sunar ve bir karbon fiber tasarıma sahiptir. Hem ekranı hem de arkadaki kamera düzenini korumak için yükseltilmiş kenarlara sahiptir.

 • Google Pixel 6 Pro için IMBZBK

  IMBZBK

  Sağlam bir mat arka kapağa sahiptir ve mükemmel çizilmez ve parmak izi önleme performansı sunar. Aynı zamanda askeri sınıf sertifikalıdır, bu da çoğu düşmeye dayanabileceği anlamına gelir.

 • Google Pixel 6 Pro için Foluu Kauçuk Tampon

  Foluu Kauçuk Tampon

  Daha iyi bir tutuş için çevresinde kauçuk malzeme bulunan harika bir silikon kılıf. Ekranı ve arkadaki kamerayı korumak için yükseltilmiş kenara sahiptir ve hassas kesiklere ve kablosuz şarj desteğine sahiptir. Ayrıca 5 rengi mevcuttur.

 • Google Pixel 6 Pro için Spigen Ultra Hibrit

  Spigen Ultra Hibrit

  Bu, Pixel 6 Pro’nun tasarımını sergilemenizi sağlayan benzersiz görünümler sunan kristal berraklığında şeffaf bir kılıftır. Daha küçük ve daha büyük damlalara karşı mükemmel koruma sağlar. Daha da fazla koruma için hem ekranı hem de arka kısmı kaldıran yükseltilmiş çerçevelere sahiptir.

 • Google Pixel 6 Pro için Caseology Vault

  Kazaoloji Kasası

  Kendinizi ifade etmek istiyorsanız şık iki tonlu renk mükemmeldir. Kasanın arkası da kumtaşı dokulu ve cihazı tutarken harika bir tutuş sunuyor. Askeri düzeyde koruma sertifikasına sahiptir ve kablosuz şarjı da destekler. Üç renkte mevcuttur.

 • Google Pixel 6 Pro için Clear Guard'ı isteyin

  Açık Muhafız istemek

  Bütçe dostu temiz bir kasadır. Aynı zamanda ömür boyu garantilidir ve kompakt profili kolay tutuş ve düşme ve çizilmelere karşı koruma sağlar.

Bizim önerimiz

Kişisel favorim her zaman Spigen Ultra Hybrid olmuştur, çünkü her yönden mükemmel koruma sunar ve ben hiçbir cihazımı kırmadım. Aynı zamanda çok ince ve incedir ve ister spor yaparken eşofman, ister iş yerinde uygun bir takım elbise giyiyor olun, çok cep dostudur.

Daha dayanıklı, daha aktif bir yaşam tarzına uyan bir şey istediğinizde veya belki de çok daha fazla koruma istediğinizde, Supcase Unicorn Beetle Pro, Spigen Rugged Armor mükemmel seçimlerdir. VRS Damda Glide Pro, kablosuz şarj sizin için gerekli değilse de mükemmel bir seçenektir.

Pixel 6 Pro_Sorta Sunny (Arka)

Google Piksel 6 Pro

Google Pixel 6 Pro, orta sınıf cihazlarla bir yıl geçirdikten sonra Google’ın sunduğu ilk amiral gemisi düzeyindeki tekliftir. 120Hz 1440p ekrana ve yepyeni optiklere sahip üçlü kamera sistemine sahiptir.