SUPCASE & Pocketnow’dan bir iPhone 13 VEYA iPhone 13 Pro Max kazanın! [Update]


Bir iPhone 13 mü arıyorsunuz? Pocketnow’ın SUPCASE ile ortaklaşa düzenlediği çekilişte bir iPhone 13 veya iPhone 13 Pro Max kazanma şansını deneyin.


Güncelleme: Çekiliş 22 Ekim 2021 Cuma gününe kadar uzatılmıştır.


Apple geçen hafta yepyeni gösterişli iPhone 13 serisini duyurdu. Daha küçük bir çentik, geliştirilmiş kameralar, daha parlak ekran, daha hızlı dahili bileşenler, daha büyük piller ve çok daha fazlasını içerir. Gözünüz yeni iPhone 13 serisindeyse, işte size bir tane kazanma şansı! Nasıl? Pocketnow, iki iPhone 13 serisi cihazı vermek için SUPCASE ile bir kez daha işbirliği yaptı. Okumaya devam edin ve SUPCASE ile ortaklaşa Pocketnow sayesinde bir iPhone 13 veya iPhone 13 Pro Max’i nasıl kazanabileceğinizi öğrenin.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Yani bu sefer iki ödül var. Büyük ödül, elbette, iPhone 13 Pro Max — Apple’ın 13 serisinin en yeni ve en harika iPhone’u. Şanslıysanız, yalnızca iPhone 13 Pro Max’i değil, SUPCASE’in sunduğu tüm koruyucu kılıfları da kazanacaksınız.

İkincilik yani ikincilik ödülü iPhone 13’tür. iPhone 13, Apple’ın son derece popüler iPhone 12’nin halefidir. Sektör lideri akıllı telefon üzerine kuruludur ve daha küçük bir çentik, sensör kaydırmalı stabilize kamera, daha iyi ekran ve çok daha fazlasını içerir. Ve tıpkı iPhone 13 Pro Max gibi, ikinci ödülü kazanan da SUPCASE’in iPhone 13 için koruyucu donanım portföyünün tamamını kazanma şansı elde edecek ve toplam hediye değeri 1.000 $’a ulaşacak.

iphone 13 ve mini ekran


Peki, kurallar nelerdir?

iPhone 13 çekilişi için aklınızda bulundurmanız gereken bazı kurallar var:

  • Büyük ödülün sahibi – iPhone 13 Pro Max – rastgele seçilecek.
  • Parlak yeni bir iPhone 13 olan diğer kupayı kapmak için en çok girişi olan katılımcı değerlendirilecektir.
  • Temel adımlar basittir: Her gün girin > arkadaşlara tavsiye edin > gizli kodu bulun!

SAAT UYARISI: Çekilişin 15 Ekim’de tam 23:59 PT’de sona ereceğini lütfen unutmayın. Ayrıca, lütfen unutmayın ki eşantiyon Amerika Birleşik Devletleri izleyicileriyle sınırlıdır.

iPhone 13 çekilişine nasıl girilir?

Artık çekiliş kurallarının üzerinden geçtiğinize göre, şu şekilde girebilirsiniz ve her görevin ödüllendirdiği giriş sayısı:

iPhone 13 ve iPhone 13 Pro Max Hediye | SUPCASE x Pocketnow

Gizli kodun ne olduğunu merak mı ediyorsunuz? Pekala, Pocketnow okuyucuları için gizli kod POCKETNOW. Gizli kodu kullanarak, bir iPhone 13 Pro Max kazanma şansınızı en üst düzeye çıkaran 100 giriş daha alacaksınız. Yarışmaya katılmak için tüm detayları bulabilir ve gerekli formları doldurabilirsiniz. ÇEKİLİŞ SAYFASI. Devam edin ve süper boyutlu ve minyatür avatarlarında Apple’ın en yeni ve en harikasını kazanma şansınızı deneyin!

iPhone 13 serisine göz atmakla ilgileniyorsanız, kamyonlar dolusu harika iPhone 13 serisi kapsamı ve aksesuar önerileri için Pocketnow’u takip etmeye devam edin. Bizi Instagram’da, Facebook’ta takip ettiğinizden emin olun ve twitter, ve teknoloji dünyasındaki her büyük olaydan haberdar olun. Herkese iyi şanslar!