Şubat 2023’ün en iyi Sony WH-1000XM5 fırsatları


Sony WH-1000XM5 fırsatları alışılmadık olabilir, ancak en yüksek puan alan kutulardan tasarruf etmek istiyorsanız doğru yere geldiniz. Bu kulaklıklar için en iyi fiyatları bulmak üzere internette aktif olarak araştırma yapıyoruz, böylece satın almaya hazır olduğunuzda nereye bakacağınızı her zaman bilirsiniz.

XM5’e aşina değilseniz, bugün paranın satın alabileceği tartışmasız en iyi kablosuz kulaklıklardır. Resmi XM5 incelememizde belirttiğimiz gibi, kulaklıklar tam olarak devrim niteliğinde değil, ancak neredeyse kusursuz Sony WH-1000XM4’ün temelini alıyor ve birkaç önemli alanda onları geliştiriyor. Eskilerin söylediği gibi – bozuk değilse tamir etme. Sony’nin QN1 işlemcisi ve çevrenizden gelen istenmeyen sesleri engelleyen çift gürültü sensörü sayesinde rakipsiz aktif gürültü önleme ve olağanüstü ses kalitesinden bahsediyorum. Ayrıca bazı güzel hızlı şarj etme özellikleriyle 30 saate kadar pil ömrü elde edeceksiniz, böylece yeni kulaklığınızı gittiğiniz her yere yanınızda götürebilirsiniz.

Sezonun en iyi Sony WH-1000XM5 fırsatları burada

Sony WH-1000XM5 buna değer mi?

Bu sorunun cevabı kesin bir evettir. Elbette, biraz pahalılar ama – XM4 gibi – XM5 bugün paranın satın alabileceği en iyi kablosuz kulaklıklardan bazıları. Basit ve uygun fiyatlı bir şey istiyorsanız, herhangi bir ucuz kablosuz kulaklık işinizi görecektir, ancak ses kalitesini önemsiyorsanız ve zamana karşı dayanıklı bir kulaklık istiyorsanız, Sony WH’ye yatırım yaptığınız için pişman olmayacaksınız. -1000XM5.

Sony amiral gemisi serisine satılmadıysanız, listemize bir göz atın. en iyi gürültü önleyici kulaklıklar orada başka ne olduğunu görmek için.