Şubat 2023’ün en iyi Samsung Galaxy S23 fırsatları: En iyi ön sipariş satışına kim sahip?


Samsung’un en yeni amiral gemisi serisi sadece birkaç gün içinde mağaza raflarında yerini alacak, ancak şimdiden Samsung Galaxy S23, S23 Plus veya S23 Ultra’yı satın alabilir ve aşağıdaki ön sipariş anlaşmaları sayesinde bu süreçte ciddi para tasarrufu yapabilirsiniz.

Yeni cihazlarda her zaman olduğu gibi, mevcut tekliflerin çoğu takas içindir, ancak ortalıkta eski bir cihazınız varsa, sitelerin çoğu kabul edecekleri şey konusunda oldukça esnek görünüyor. Ayrıca, kablosuz hizmetinizi güncellemek veya operatör değiştirmek istiyorsanız biraz para biriktirebilirsiniz ve çoğu site sadece başlangıç ​​için ücretsiz depolama yükseltmeleri sunuyor.

Yeni S23 telefonunuzda nasıl tasarruf etmeyi seçerseniz seçin, yılın en iyi Android telefonlarından birini alacağınızı bilmenin rahatlığını yaşayabilirsiniz. Her üç telefon da daha büyük pillere ve yeni Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 işlemciye sahipken, S23 Ultra bugüne kadarki tüm Galaxy telefonlarında bulunan en iyi kamera teknolojisine sahip. Ürün serisi 17 Şubat’ta piyasaya çıkmadan önce bir Samsung Galaxy S23’te nasıl tasarruf edebileceğinizi görmek için okumaya devam edin.

Samsung Galaxy S23 fırsatları

Samsung Galaxy S23 Plus fırsatları

Samsung Galaxy S23 Ultra fırsatları

SSS

Samsung Galaxy S23 ne kadar?

Kesin fiyat satıcıya bağlı olsa da, çoğu durumda Samsung Galaxy S23’ün 128GB sürümü yaklaşık 800$ ve 256GB sürümü 859$ civarındadır. Samsung Galaxy S23 Plus, tipik olarak yaklaşık 999 ABD Doları (256 GB) ve 1.119 ABD Doları (512 GB) fiyatla satılırken, Galaxy S23 Ultra, 256 GB sürüm için 1.199,99 ABD Doları, 512 GB için 1.299 ABD Doları ve muazzam 1 TB cihaz için 1.619 ABD Doları geri alacaktır.

Doğal olarak, bu fiyatlar herhangi bir indirim veya ücretsiz depolama yükseltmesi uygulanmadan önceki fiyatlardır, bu nedenle yukarıdaki anlaşmalar çok önemlidir.

Samsung Galaxy S23’e yükseltmeli miyim?

Galaxy S22 serisi olağanüstü bir cihaz serisiydi ve ilk bakışta S23 serisi o kadar da farklı görünmeyebilir. Bu çıplak gözle doğru olsa da, S23 serisinin en büyük gelişmelerini kaputun altına baktığınızda bulabilirsiniz. Yeni telefonlar, yıldırım hızında performans ve verimlilik için daha büyük pillere, geliştirilmiş kamera teknolojisine (özellikle Galaxy S23 Ultra’da) ve sınıfının en iyisi Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 işlemciye sahiptir.

Ancak zaten bir Galaxy S22’niz varsa yükseltmelisiniz? İşlerin karmaşıklaştığı yer burasıdır. Gerçekten size, bütçenize ve cihazlarınızı nasıl kullanmayı planladığınıza bağlıdır. S22’nizden tamamen memnunsanız, işletim sistemi yükseltmeleri ve güvenlik güncellemeleri bitene kadar onu elinizde tutabilirsiniz. Ancak harika bir takas anlaşması için uygunsanız veya yalnızca akıllı telefon dünyasının en ileri noktasında olmak istiyorsanız, Samsung Galaxy S23’ten çok daha kötüsünü yapabilirsiniz.

Kaliteli telefonlar kaliteli korumayı hak eder, bu nedenle S23 ön siparişinizi şu telefonlardan biriyle eşleştirmeyi unutmayın: en iyi Samsung Galaxy S23 kılıfları, Samsung Galaxy S23 Plus kılıflarıveya Samsung Galaxy S23 Ultra vakalar.