Şubat 2023’ün en iyi Samsung Galaxy S22 fırsatları ve fiyatları


Artık S23 serisi mağaza raflarında yerini aldığına göre, her zamankinden daha fazla Samsung Galaxy S22 fırsatı bulmayı bekleyebilirsiniz.

Bu, geçen yılın telefonlarını kullanmaktan çekinmeyenler için harika bir haber. Sonuçta, yaklaşan Galaxy S23 serisini öncekilerle yan yana karşılaştırdığınızda, iki amiral gemisi serisi gerçekten o kadar da farklı değil. Yeni bir işlemci, bazı gelişmiş kamera yazılımları ve daha büyük bir pilin yanı sıra, Samsung Galaxy S23, dramatik bir ayrılıktan çok bir inceliktir. İster küçük ama güçlü Samsung Galaxy S22, ister olağanüstü dengeli Galaxy S22 Plus, ister süper güçlü büyük kardeş Samsung Galaxy S22 Ultra olsun, şimdi aşağıdaki S22 fırsatlarını keşfetmenin tam zamanı.

Samsung Galaxy S22 fırsatları

Samsung Galaxy S22 Plus fırsatları

Samsung Galaxy S22 Ultra fırsatları

Yeni telefonunuzu iyi bir kılıfla korumayı unutmayın. Bir çoğunu test ettik en iyi Galaxy S22 kılıfları Ve en iyi ağır hizmet tipi Galaxy S22 kılıfları rehberler.

S22’nin daha büyük versiyonlarına bakıyorsanız, o zaman en iyi özetlerimiz Galaxy S22 Plus kılıfları Ve Galaxy S22 Ultra kılıfları bir göz atmaya değer.