Şubat 2021’de satın alınacak en iyi Deri Galaxy S21 Plus Kılıfları


Estetiği gizlediği için koruyucu kılıflardan kaçınmak mı? Gözleri biraz rahatlatmak için bu en iyi Galaxy S21 Plus deri çanta listesinden bir tane seçin.


Galaxy S21+’ın benim için en çarpıcı yönü, yeni tasarım dili. Evet, hızlıdır, yetenekli kameralar sunar ve diğer avantajların yanı sıra güzel bir 120 Hz ekrana sahiptir. Ama bu cam ve metal yapı gözlerimi alamayacak kadar zor. Peki ya talihsiz bir aşınma veya başka bir hasarla karşılaşırsa? Bu Galaxy S21 Plus deri kılıf tavsiyelerinden birini seçerek Samsung amiral geminizi koruyabilirsiniz ve bunu da şık bir şekilde yapabilirsiniz. Bu listeye göz atın:

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

 • anccer yenidoğan Galaxy s21 plus deri kılıf

  anccer yenidoğan Galaxy s21 plus deri kılıf

  Kasa tavsiye listemdeki favori favorilerim arasında, darbe emici çerçeveyle temiz bir tasarım sunan minimalist Anccer Newborn var.

 • arae Galaxy s21 plus deri kılıf

  arae Galaxy s21 plus deri folyo kılıf

  Yüksek kaliteli poliüretan deriden yapılmış olan bu modelde çok sayıda kart yuvası, cihazı tutmak için yumuşak bir iç TPU kaplama ve oldukça kullanışlı bir destek ayağı bulunur.

 • feitenn Galaxy s21 plus deri kılıf

  feitenn Galaxy s21 plus deri folyo kılıf

  Çok yönlülüğün ve göze hoş gelen estetiğin peşindeyseniz, bu listede Fetienne Ayrılabilir Deri Cüzdan kılıfından daha iyi bir seçenek yok. Ayrıca, birden çok renkte gelir.

 • Ghostek exec4 Galaxy s21 plus deri kılıf

  Ghostek exec4 Galaxy s21 plus deri kılıf

  8 fit yüksekliğe kadar düşme testine tabi tutulmuş askeri sınıf bir yapı sunan bu, çıkarılabilir bir kart tutucuya ve yükseltilmiş çerçevelere de sahiptir.

 • bektaşi üzümü kanvas Galaxy s21 plus deri çanta

  bektaşi tüyü kanvas deri çanta

  Gerçekten öne çıkan bir kılıfsanız, Goospery’nin bu kılıfı, dış kısımdaki deri astar ve kanvas kumaş karışımı sayesinde tam da bunu sunuyor.

 • ocASE Galaxy s21 plus deri çanta

  ocASE Galaxy s21 plus deri folyo kılıf

  Bu, ek darbe emilimi için TPU iç kılıflı birinci sınıf poliüretan deriden yapılmıştır. Ayrıca, çeşitli renklerde gelir.

 • otterbox strada Galaxy s21 plus deri çanta

  otterbox strada Galaxy s21 plus deri kılıf

  Her iki dünyanın da en iyisini sunan bir kılıf istiyorsanız – şık görünüm ve tavizsiz koruma, bakmanız gereken yer Otterbox Strada kılıfıdır.

 • petocase Galaxy s21 plus deri kılıf

  petocase Galaxy s21 plus deri kılıf

  Hint çiçek estetiğine hayran olan kişiler için, Samsung Galaxy S21 için Petocase Folio cüzdan, stil ve özün doğru karışımını sunar.

 • tendllin Galaxy s21 plus deri kılıf

  tendlin Galaxy s21 plus deri kılıf

  Eşsiz bir şey mi arıyorsunuz? Ahşap kaplama, PU deri ve kauçuk kavrama çerçevesi karışımına ne dersiniz? Eh, bu tam olarak Tendlin ile elde ettiğiniz şeydir.

 • TORRO Galaxy s21 artı deri kılıf

  TORRO Galaxy s21 artı deri kılıf

  Minimalist tasarım zevkiyle yüksek malzeme kalitesine değer verenler için, bu listede Galaxy S21 için Torro deri kılıftan daha iyi bir seçenek yok.

 • samsung galaxy s21 artı deri kılıf

  samsung Galaxy s21 artı kılıf

  Malzeme kalitesi, eldeki his, temiz tasarım ve uzun ömür açısından en iyisini arıyorsanız, resmi Samsung deri kılıfı almanızı şiddetle tavsiye ederim.

 • tucch Galaxy s21 plus deri kılıf

  TUCCH Deri Galaxy S21 Plus Kılıf

  Tüm gövdeyi kaplayan yumuşak TPU iç kabuğundan ve dışı PU deriden üretilen TUCCH kılıf, en çok yönlü ve renkli seçenekler arasında yer alıyor.

Bu, en iyi Galaxy S21 Plus deri kılıf listemizin sonunu getiriyor. Kişisel fikrimi soracak olursanız, Galaxy S21+ için Samsung’un kendi hakiki deri cüzdan kılıfını tavsiye etmekten çekinmem. Hakiki deriden üretilen bu ürün, hassas kesim tasarımıyla tam vücut koruması sunar. Bütçe bir kısıtlama değilse, bunu alın!

Gerçekten göze çarpan bir vaka istiyorsanız, Tendlin tam size göre doğru seçeneğe sahip. Eşsiz sert kabuklu kasası, ekstra tutuş için dokulu çerçeveli ahşap kaplama, PU deri ve yumuşak TPU kauçuktan yapılmıştır. Bu, piyasada bulacağınız diğer tüm koruyucu kılıflardan farklı görünüyor.

Daha fazla seçenek keşfetmek isterseniz Pocketnow web sitesindeki en ucuz ve sağlam Galaxy S21 kılıfları listesine göz atın. Ayrıca Pocketnow’un cihaz hakkındaki düşüncelerini aşağıdaki videodan incelemeyi unutmayın: