Şubat 2021’de Galaxy S21 Plus İçin En İyi Ucuz Kılıflar


Çok fazla para kaybetmeden amiral geminizi korumak mı istiyorsunuz? Bu en iyi Galaxy S21 ucuz kılıfları listesinden bir tane seçin.


Samsung’un 2021 amiral gemisi portföyünün ortanca çocuğu olan Galaxy S21 Plus, o kadar dikkat çekmeyebilir, ancak bu, vanilya Galaxy S20’nin daha büyük (ve daha büyük bir pile sahip) versiyonu. Ancak Galaxy S21’in plastik yapısına kıyasla başka bir önemli fark daha var, Plus modeli cam ve metal bir tasarıma yükseltiliyor. Ancak telefon ucuz değil – 1.000 $’dan başlayan fiyatlarla – ve aksesuarlara daha fazla para yatırma konusunda endişeli olabileceğinizi anlıyoruz. Bununla birlikte, size biraz para kazandırmak için en iyi Galaxy S21 Plus ucuz kılıflarını ve bunu da tanınmış markalardan topladık. Bir göz atın:

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

 • Samsung Galaxy S21 Plus Kılıf ile Uyumlu ArmadilloTek Vanguard

  Samsung Galaxy S21 Plus Kılıf ile Uyumlu ArmadilloTek Vanguard

  Sağlam akıllı telefon kılıfları söz konusu olduğunda, askeri sınıf yapısı ve şık destek ayağıyla ArmadilloTek Vanguard serisi en iyiler arasındadır.

 • Caseology Paralaks Samsung Galaxy S21 Plus Kılıf ile Uyumlu

  Caseology Paralaks Samsung Galaxy S21 Plus Kılıf ile Uyumlu

  Koruyucu kılıfınızın sağlamlığından ödün vermeden biraz estetik yetenek katmak istiyorsanız, Caseolgy PArallax serisi size tam olarak hizmet edecektir.

 • Goospery Galaxy S21 Plus Kart Tutuculu Cüzdan Kılıf

  Goospery Galaxy S21 Plus Kart Tutuculu Cüzdan Kılıf

  Goosepery cüzdan kılıfı, arkada bir kart tutucuyu gizleyen akıllı bir tasarıma sahiptir. Ayrıca, güçlendirilmiş bir çerçeveye sahiptir ve çok çeşitli hoş renk seçenekleriyle birlikte gelir.

 • Galaxy S21 Plus Kılıf için Tasarlanmış Spigen Thin Fit

  Galaxy S21 Plus Kılıf için Tasarlanmış Spigen Thin Fit

  Bir süredir Spigen Thin Fit Serisi kılıfları kullanıyorum ve yıllar boyunca ince profilleri ve etkileyici malzeme kalitelerinden çok etkilendim.

 • Spigen Tough Armor Galaxy S21 Plus Kılıf için Tasarlandı

  Spigen Tough Armor Galaxy S21 Plus Kılıf için Tasarlandı

  Ancak, Spigen Markasının değerini arıyor ancak pahalı telefonunuzu korumak için daha sağlam bir şey istiyorsanız, askeri sınıf Spigen Tough Armor kılıfı size yardımcı olmak için burada.

 • SUPCASE Unicorn Beetle Pro Serisi Kılıf

  SUPCASE Unicorn Beetle Pro Serisi Galaxy S21 Kılıf

  Unicorn Beetle Pro koruyucu kılıflar Pocketnow’daki meslektaşlarımın favorisi oldu ve deneyimlediğim kadarıyla tartışmasız en dayanıklı kılıf.

 • TENDLIN Samsung Galaxy S21 Plus Kılıf ile Uyumlu

  TENDLIN Samsung Galaxy S21 Plus Kılıf ile Uyumlu

  Her zaman tasarım açısından daha fazlasını sunan kasaların peşindeyim ve bu Tendlin kasasının ahşap kaplaması ve deri kaplaması beni ona aşık ediyor.

 • TORRAS Crystal Clear Samsung Galaxy S21 Plus Kılıf için Tasarlandı

  TORRAS Crystal Clear Samsung Galaxy S21 Plus Kılıf için Tasarlandı

  Şeffaf silikon koruyucu kılıfların hayranıysanız, darbelere karşı koruma teknolojisine sahip ultra ince Torras Crystal Clear kılıf piyasadaki en iyiler arasındadır.

 • TORRAS Darbeye Dayanıklı Samsung Galaxy S21 Plus Kılıf için Tasarlandı

  TORRAS Darbeye Dayanıklı Galaxy S21 Plus Kılıf

  Torras’tan bir başka harika teklif, bu, 6 fit yüksekliğe kadar askeri sınıf düşme koruması sunuyor. Ve temiz görünüyor ve ekstra tutuş için lastik kenarlara sahip.

Bu, en iyi Galaxy S21 Plus ucuz kılıf listemizle ilgiliydi. Kişisel tavsiyelerde bulunacak olsaydım, estetik kaygısı olmadan yalnızca en iyisini arayanlar için Supcase Unicorn Beetle Pro kılıfını seçerdim. Bu askeri sınıf kasa, 20 fit yüksekliğe kadar düşmeleri temizlemek için onaylanmıştır ve ayrıca yerleşik bir destek ayağı sunar.

Bununla birlikte, temiz bir tasarımı da tercih ederseniz, Torras darbeye dayanıklı kılıf gayet iyi hizmet edecektir. 1,8 metreye kadar yükseklikten kazara düşmelere dayanabilen askeri düzeyde bir yapı sunar, oldukça temiz görünen yarı saydam mat gri bir arka panele sahiptir ve ekstra tutuş için kauçuk kenarlar sunar. Ve tüm bunları cihaza fazla bir şey eklemeden yapıyor ve oldukça abartısız görünüyor.

Daha fazla ürün tavsiyesi istiyorsanız, Pocketnow web sitesinde diğerleri arasında en iyi Galaxy S21+ sağlam kılıflar ve ekran koruyucular listemize göz atın. Ve çok daha fazlası geliyor, bu yüzden bizi izlemeye devam edin.