Şubat 2021’de Galaxy S21 için En İyi Ucuz Kılıflar


Samsung amiral geminiz için bir kılıfa ihtiyacınız var. ama çok harcamak istemiyorum. Sizi en iyi Galaxy S21 ucuz kılıflar listesine aldık.


Yani, Galaxy S21’i satın aldınız ve tüm paketten tamamen etkilendiniz mi? Yine de, bir çizik veya kazara düşme fikri size kabus mu veriyor? Bu en iyi Galaxy S21 ucuz kılıflar listesiyle sergileyeceğimiz bir koruyucu kılıf için her zaman bir tomar ciddi para harcamak zorunda değilsiniz. Tamamı tanınmış markalardan olan seçeneklerinize bir göz atın:


 • Samsung Galaxy S21 Kılıf ile Uyumlu Caseology Nano Pop

  Galaxy S21 için Caseology Nano Pop Serisi Kılıf

  Galaxy S21 için Caseology Nano Pop kılıf, iki tonlu şık bir tasarıma sahiptir, çizilmeye karşı dayanıklı malzemeden yapılmıştır ve ekstra koruma için bir iç kaplamaya da sahiptir.

 • Caseology Paralaks Samsung Galaxy S21 Kılıf ile Uyumlu

  Caseology Paralaks Samsung Galaxy S21 Kılıf ile Uyumlu

  Ek koruma ve ekstra koruma için bir 3D tasarım kullanan Caseology Parallax kasası, askeri düzeyde düşmeye karşı koruma sunar ve ayrıca yükseltilmiş çerçevelere sahiptir.

 • Spigen Slim Armor CS Galaxy S21 Kılıf için Tasarlandı

  Spigen Slim Armor CS Galaxy S21 Kılıf için Tasarlandı

  Bu, sağlam bir polikarbonat dış çerçeveye, Hava Yastığı teknolojisine sahip şok emici dahili TPU astara ve iki kart barındırabilen gizli bir yuvaya sahiptir.

 • Galaxy S21 Kılıf için Tasarlanmış Spigen Thin Fit

  Galaxy S21 Kılıf için Tasarlanmış Spigen Thin Fit

  İnce kılıfları tercih ediyorsanız, Spigen Thin Fit piyasadaki en iyiler arasında. Çizilmeye karşı dayanıklı polikarbonat yapıya ve tescilli Hava Yastığı teknolojisine sahip TPU astara sahiptir.

 • Spigen Tough Armor Galaxy S21 Kılıfı için Tasarlandı

  Spigen Tough Armor Galaxy S21 Kılıfı için Tasarlandı

  Ekstra güvenceye ihtiyacınız varsa, Spigen ayrıca darbelere karşı daha fazla koruma için yeni bir köpük tasarımıyla askeri düzeyde dayanıklılığı masaya getiren Tough Armor kılıfını da sunar.

 • Galaxy s21 için tasarlanmış spigen ultra hibrit kılıf

  Galaxy s21 için tasarlanmış spigen ultra hibrit kılıf

  Şeffaf silikon kılıfları tercih ediyorsanız, Spigen Ultra Hybrid şu anda piyasanın sunduğu en iyiler arasında. Her iki tarafta yükseltilmiş çerçeveler ve ayrıca TPU tamponu vardır.

 • Samsung Galaxy S21 5G için Tasarlanmış SUPCASE Unicorn Beetle Pro Serisi Kılıf

  Samsung Galaxy S21 5G için Tasarlanmış SUPCASE Unicorn Beetle Pro Serisi Kılıf

  20 fit yüksekliğe kadar düşmeleri engellediği iddia edilen Supcase UB Pro Serisi kasa, çok katmanlı bir TPU yapısına, yerleşik bir dayanağa ve dönen bir kılıfa sahiptir.

 • TENDLIN Samsung Galaxy S21 Ultra Kılıf ile Uyumlu

  Samsung Galaxy S21 5G için Tasarlanmış SUPCASE Unicorn Beetle Pro Serisi Kılıf

  Koruyucu ve aynı zamanda kalabalıktan sıyrılabilen bir kılıf isteyenler için Tendlin çözümü, ahşap kaplama, deri ve TPU’dan yapılmış şık bir yapı sunar.

 • TORRAS Darbelere Dayanıklı Samsung Galaxy S21 Kılıf için Tasarlandı

  TORRAS Darbeye Dayanıklı Galaxy S21 Kılıf

  Torras’ın bu ince kılıfı, askeri sınıf MIL STD-810G sertifikalı bir yapıya sahiptir, ancak üst kısmında çizilmez kaplama ile çok temiz ve cep dostu bir profili korur.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Bu da en iyi Galaxy S12 ucuz kılıfları listemize son veriyor. Şimdi, cihaza fazla hacim kazandırmayan ve form faktörünü vurgulamayan ince kılıfların hayranıysanız, Spigen İnce Sığdırma kılıfı size tam olarak hizmet edecektir. Bir polikarbonat ve TPU karışımı kullanan bu çanta, yanlışlıkla çarpmalara karşı ek koruma için Hava Yastığına dayanır ve çizilmeye karşı dayanıklı bir yüzeye de sahiptir.

Bununla birlikte, biraz daha şık ve benzersiz bir şey arıyorsanız, Tendlin kılıfı benim en iyi tavsiyem olur. Bu, elde harika bir deneyim için ahşap kaplama, deri ve yumuşak TPU kauçuğu kullanır. Daha fazla kavrama için dokulu bir çerçeve de vardır. Ve size harika göründüğünü söylemiş miydim?

Daha fazla aksesuar önerisi arıyorsanız, Pocketnow web sitesinde Galaxy S21 için en sağlam kılıfların ve ekran koruyucuların listelerini de derledik, bu yüzden onlara da göz atın. Artı, Galaxy S21 ve performansı hakkında herhangi bir şüpheniz varsa, Jaime Rivera’nın potansiyel alıcılar için cihazı ayrıntılı olarak incelediği bu inceleme videosunu da mutlaka izleyin: