Şu anda OtterBox ve Apple kılıflarında yüzde 30’a varan oranda tasarruf edin.


Aklınıza gelebilecek hemen hemen her cihaz için OtterBox kılıflarındaki en son indirimlerle telefonunuzu veya tabletinizi güvende tutun


Amiral gemisi telefonlara ve piyasadaki en iyi cihazlardan bazılarına daha fazla odaklandığımız için genellikle vaka anlaşmalarını kapsamıyoruz. Piyasadaki en popüler telefonlardan bazıları için en iyi kılıflar için genellikle ayrı gönderilerimiz olur, ancak yatırımınızı korumanıza yardımcı olacak en son fırsatları görmezden gelemezdik. İlk olarak, site genelinde yüzde 20 indirimin olduğu ve üretimi durdurulan ürünlerde yüzde 30’a varan indirimlerin olduğu OtterBox’a gideceğiz. Yani evet, bu, Samsung, Apple, Google, LG, Motorola, OnePlus ve daha fazlası için her kasanın satışta olduğu anlamına gelir.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Örneğin, Samsung Galaxy S21 Ultra için yeni bir kılıf istiyorsanız, 31,96 dolardan başlayan fiyatlarla 7,99 dolardan tasarruf edebilirsiniz. Samsung Galaxy Note 20 Ultra kılıfları da aynı 7,99 $ indirimle 31,96 $’dan başlıyor ve aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli seçenekler var.

Google Pixel 5 veya Pixel 4a’nız için yeni bir kılıf arıyorsanız, onu burada da bulabilirsiniz, 20 $’lık indirimin ardından 31,96 $’dan başlayan fiyatlarla. Pekala, bu zamana kadar çoğu kasa seçeneğinin 31,99 ABD dolarından başlayacağını anladınız, ancak OnePlus 8T’niz için bir kasa istiyorsanız, seçim yapabileceğiniz daha az seçeneğiniz olacak ve bunlar normal fiyatına göre 39,96 ABD dolarından başlıyor. 49,95 $ fiyat etiketi. Ve evet, OtterBox ayrıca en son iPhone 12 serisi için güzel bir kılıf seçimine sahiptir.

Şimdi, zaten Apple hakkında konuştuğumuza göre, iPhone 11 serisi için kılıfların da indirimde olduğu Amazon.com’a da yönelmelisiniz. iPhone 11 Pro için Siyah Apple Silikon Kılıf’ı 22,53 ABD doları indirimle seçerseniz veya (Ürün) KIRMIZI renk seçeneğindeki deri kılıfı 19 ABD Doları’ndan sonra 30 ABD Doları’na alırsanız, aygıtınız için yalnızca 16,47 ABD Dolarından başlayan bir kılıf alabilirsiniz. indirim. iPhone 11 Pro Mac için Apple Leather Folio, 51 $ indirim alıyor ve bu da onu yalnızca 78 $ karşılığında sunuyor. Ve aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç seçenek var. Belki de Apple Smart Battery Case, 20W USB-C Güç Adaptörü, Apple’ın MagSafe Şarj Cihazı ve daha fazlasını indirimde bulacağınızdan, mevcut tüm fırsatlara göz atmak için Apple fırsatları giriş sayfasına gitmelisiniz.