Şu anda mevcut olan en iyi Peacock şovları


NBC’nin Peacock akış hizmeti, yeni ve eski NBC dizileri, Peacock orijinalleri ve diğer ağlardan çeşitli içerikler için dijital merkezdir. Hem ücretsiz katman hem de iki premium plan seçeneğiyle, aralarından seçim yapabileceğiniz pek çok içerik var. Bunu göz önünde bulundurarak, şu anda mevcut olan en iyi Peacock şovlarını topladık.

Tavus Kuşu Orijinalleri

Peacock, şu anda TV’de yeni bölümler yayınlayan çeşitli klasik dizi ve şovlara ek olarak, bir dizi özel içerik sunar. İşte şu anda yayınlanan en iyi Peacock orijinallerinden bazıları.

Bel Air

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bel Air Tavuskuşu

Kaynak: tavus kuşu (İmaj kredisi: Kaynak: Tavuskuşu)

90’ların hit komedisi The Fresh Prince of Bel-Air’in dramatik bir yeniden uyarlaması olan Bel-Air’de Jabari Banks, Will rolünde yer alıyor ve bir gencin West Philadelphia sokaklarından güvenlikli Bel-Air topluluğuna yaptığı karmaşık yolculuğu bir filmin merceğinden izliyor. günümüz romantizmi, siyaseti ve sosyal meseleleri. Yeni bölümler 13 Şubat’ta haftalık olarak yayınlanmaya başladı.