SteelSeries oyun çevre birimlerinde yüzde 42’ye kadar tasarruf edin


En son Babalar Günü fırsatları sayesinde SteelSeries Arctis Pro + GameDAC Kablolu Oyun Kulaklığı ve daha fazlası dahil olmak üzere SteelSeries’in en iyi ürünlerinden bazılarında büyük paralar kazanın


SteelSeries ayrıca, belirli ürünlerde yüzde 42’ye varan tasarruf elde edebileceğiniz için, bazı oyun çevre birimlerinde tonlarca tasarrufla Babalar Günü’nü kutlamanıza yardımcı olmaya hazırlanıyor. İlk olarak, yüzde 24 indirimle şu anda 203$’a satılan SteelSeries Arctis Pro + GameDAC Kablolu Oyun Kulaklığımız var. Bu model, PC’de veya Sony’nin en yeni oyun konsollarında en sevdiğiniz oyunları oynarken en iyi deneyim için sertifikalı Yüksek Çözünürlüklü ses sağlamak üzere özel DAC ve Amp ile Beyaz olarak gelir. PS5’iniz yoksa da merak etmeyin, çünkü bu kulaklığın keyfini PS4’ünüzde de çıkarabileceksiniz.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

SteelSeries Arctis Pro + GameDAC Kablolu Oyun Kulaklığı’nın Siyah renkli modelini de seçebilirsiniz, ancak bu modelin fiyatı 215$ olduğu için tasarruf o kadar önemli olmayacaktır. Ancak yine de tam perakende fiyatını ödemekten daha iyidir.

Biraz daha uygun fiyatlı bir şey almak istediğinizi varsayalım. Bu durumda, yüzde 9 indirim aldıktan sonra şu anda 49 dolara satılan SteelSeries Arctis 3 tüm platform kulaklığımız var. Bu kablolu ve bütçe dostu seçenek, PC’niz ve Xbox One, Nintendo Switch ve tüm Android veya iOS cihazlarınız dahil olmak üzere piyasadaki en iyi oyun konsollarıyla uyumludur. Tasarruf etmeyi gerçekten umursamıyorsanız, 350 $’a satılan SteelSeries Arctis Nova Pro Kablosuz Çoklu Sistem Oyun Kulaklığını da inceleyebilirsiniz.

SteelSeries Arctis Pro + GameDAC Kablolu Oyun Kulaklığı

SteelSeries Arctis Pro

SteelSeries Arctis Pro + GameDAC Kablolu Oyun Kulaklığı, en sevdiğiniz oyunları PC’de veya Sony’nin en yeni oyun konsollarında oynarken en iyi deneyim için onaylı Yüksek Çözünürlüklü ses sağlamak üzere özel DAC ve Amp ile birlikte gelir

SteelSeries oyun fırsatları, en son yüzde 27 indirimden sonra şimdi sadece 34 ABD dolarına satılan SteelSeries Apex 3 TKL RGB Oyun Klavyesinde tasarruf etmenizi de sağlar. Ayrıca bu harika klavyeyi, en son yüzde 42 indirimden sonra 70$’a alabileceğiniz için, bu seçimde en iyi indirimi alan yeni bir SteelSeries Rival 650 Quantum Kablosuz Oyun Faresi ile eşleştirebilirsiniz.

Ve bir oyun kumandası arıyorsanız, şu anda yüzde 25 indirimle 45 dolara satılan SteelSeries Stratus Duo Kablosuz Oyun Kumandasına bakmanızı öneririz. Bu harika kablosuz oyun kumandası, Android cihazlar, Chromebook’lar ve Windows’ta çalışan her şeyle uyumludur; bu, makinelerimizde retro oyunlar oynamayı sevenler için mükemmeldir.