SteelSeries Arctis Nova Pro incelemesi: Üstün yapı ve ses kalitesi


SteelSeries kulaklık kullanmadan önce, bu yaygaranın neyle ilgili olduğunu hep merak etmişimdir. Marka, konfor ve kaliteleri için her zaman sosyal medyada ve diğer medya kuruluşlarında önerilerde bulunmuştu, ancak hiçbir zaman güvenilir Razer kulaklıklarımı değiştirmem gerektiğini hissetmedim. Arctis 7P ve 7P Plus’ı denedikten sonra herkesin neden bahsettiğini anladım. Yeni SteelSeries Arctis Nova Pro’yu birkaç haftadır kullanabildiğime göre, başka bir markaya bu kadar güvenebileceğimi sanmıyorum. SteelSeries tamamen başarılı oldu ve henüz herhangi bir kesinti olmadı.

Nova Pro, kullanıcıların isteyebileceği tüm özelliklere sahip, şirketin yüksek kaliteli, birinci sınıf kulaklığıdır. Bunu yansıtmak için yüksek bir fiyat etiketine sahip, potansiyel olarak bazı alıcıları kapatıyor, ancak bu, maliyet için gerçekten daha iyisini alamayacağınız bir kulaklık.

Arctis Nova Pro: Fiyat ve bulunabilirlik

TV karşısında Arctis Nova Pro

(İmaj kredisi: Jennifer Locke / Android Central)

Fiyat etiketi, kablosuz sürüm için 350 $’lık bir ilk şoka neden olabilir, ancak SteelSeries, Bluetooth ve 2.4GHz uyumluluğunu ortadan kaldıran 250 $’a kablolu bir model de sunuyor. Her ikisi de bir GameDAC Gen 2 ile birlikte geldiklerinden, önyükleme için üstün özelliklere sahip olmalarına rağmen, her ikisi de kesinlikle piyasadaki diğer kulaklıklardan daha pahalıdır.