Stadia, Far Cry 6, Outriders ve daha fazlasını içeren 11 ücretsiz deneme ekliyor


Ne bilmek istiyorsun

  • Google bugün oynamak için hesap gerektirmeyen 11 ücretsiz Stadia oyun denemesi daha ekledi.
  • 11 oyun Assassin’s Creed Valhalla, Deathrun TV, Deliver Us the Moon, Far Cry 6, Far Cry Primal, Golf With Your Friends, Lake, Lumote: The Mastermote Chronicles, Outriders, The Falconeer ve Through the Darkest of Times.
  • Assassin’s Creed Origins ve Rainbow Six Siege hafta sonları ücretsiz olarak oynanıyor ve Stadia yaz indirimi şu anda devam ediyor.

Google bugün, hesabı olsun veya olmasın herkesin ücretsiz oynayabileceği 11 Stadia oyun denemesi daha eklediğini duyurdu. Akış platformunda artık her biri 30 dakikadan iki saate kadar değişen süre sınırları olan toplam 26 ücretsiz deneme var.

Ubisoft, Assassin’s Creed Valhalla, Far Cry 6 ve yakın zamanda piyasaya sürülen Far Cry Primal dahil olmak üzere üç Stadia oyunuyla listenin başında yer alıyor. Stadia’daki Assassin’s Creed Valhalla, 9. ve 11. yüzyıllar arasındaki Kuzey Avrupa tarihini savaş olmadan keşfeden ücretsiz bir güncelleme olan Discovery Tour: Viking Age eklentisini kısa süre önce aldı, ancak aynı zamanda 20 ABD dolarına bağımsız bir oyun olarak da mevcut.