Sony’nin yeni LinkBuds kablosuz kulaklıklarının çıkarılması amaçlanmadı


Ne bilmek istiyorsun

  • Sony, benzersiz dairesel tasarıma sahip yeni LinkBuds kablosuz kulaklıklarını piyasaya sürüyor.
  • Açık halka, “hiç kapanmayan” bir dinleme deneyimi için dış gürültünün içeri girmesine izin verecek şekilde tasarlanmıştır.
  • Yeni LinkBuds 180 $’a satılıyor ve gri veya beyaz renk gruplarında mevcut.

Sony yeni kablosuz kulaklıkları duyuruyor, ancak burada en iyi kablosuz kulaklıklarda olduğu gibi aktif gürültü engelleme bulamayacaksınız. Bunun yerine şirket, Sony Linkbuds’ın piyasaya sürülmesiyle “her yerden çalışma” yaşam tarzına her şeyi dahil ediyor.

Yeni LinkBuds ile fark edeceğiniz ilk şey, ortasında bariz bir delik bulunan garip dairesel şekildir. Sesin çıkması gereken yer orası olduğundan, normalde kulak kanalınızın olduğu yer şöyle dursun, kulakiçi kulaklıklarınızda bir delik olmasını beklemezsiniz. Ancak Sony, meselenin bu olduğunu söylüyor.

Yeni LinkBud’ların çevrimiçi ve çevrimdışı dünyalarınızı çok az çabayla birbirine bağlaması gerekiyor. Bu, bir konuşma başlatmak veya önemli bir toplu taşıma duyurusunu kaçırmadığınızdan emin olmak için doğrudan geçiş teknolojisiyle uğraşmak zorunda kalmadan müziğinizi dinleyebilir veya AR ve mobil oyunları oynayabileceğiniz anlamına gelir.

Kaynak: Sony (İmaj kredisi: Kaynak: Sony)

Sony LinkBuds’un 12 mm halka sürücüsü, V1 çipi sayesinde müzik ve aramalarınız için yüksek kaliteli ses sağlarken dış dünya için ses şeffaflığı sağlar. Bu, Sony’nin mükemmel WF-1000XM4 kulaklıklarında bulunan çipin aynısıdır ve ortamınıza göre ses düzeylerini ayarlamak için 360 Reality Audio, Uyarlanabilir Ses Kontrolü ve konuşmaya başladığınızda müziği otomatik olarak duraklatmak için Speak-to-Chat gibi özellikleri destekler. kesintisiz bir konuşma. Ancak daha önce de belirtildiği gibi, ANC’yi burada bulamazsınız çünkü bu, her zaman çevrenizin farkında olma amacını ortadan kaldırır.