Sony’nin X85J akıllı TV’si, oyun monitörleri ve çevre birimleri satışta


Sony ve Hisense’den bazı harika Smart TV seçeneklerini ve daha fazlasını bulduğumuz Amazon.com’daki en son fırsatlara göz atın


Bir kez daha, burada Amazon.com’da bulunan en iyi fırsatlardan bazılarını listeliyoruz. Şimdi akıllı TV departmanına gidiyoruz, burada Sony X85J 65 İnç TV’nin yüzde 23’lük bir indirimden sonra 998 dolara satıldığını ve bunun da 301,99 dolar tasarruf anlamına geldiğini görüyoruz. Bu 4K Ultra HD LED Smart Google TV, yerel 120 Hz yenileme hızlarına, Dolby Vision HDR’ye ve Alexa uyumluluğuna sahiptir. Ayrıca, zengin renkler ve ayrıntılı kontrastla dolu pürüzsüz ve net görüntü kalitesi sunan 4K HDR PROCESSOR X1 ile birlikte gelir. Ayrıca, benzersiz 4K veri tabanı, tüm HD içeriğini 4K’ya yakın çözünürlüğe yükseltir ve Google TV ile birlikte gelmesi, Netflix, Amazon Prime Video, Disney+ ve daha fazlasından en sevdiğiniz içeriği sorunsuzca izleyebileceğiniz anlamına gelir.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Daha uygun fiyatlı bir seçenek istiyorsanız, 50 inçlik modelinde 50 $ indirimden sonra şu anda 480 $ karşılığında satılan Hisense ULED 4K Premium 50U6G Quantum Dot QLED Serisi akıllı Android TV’ye göz atabilirsiniz. Daha büyük olan 55 inçlik modeli tercih ederseniz, tasarruf yüzde 18’e kadar çıkacak, bu da sizin için 120 ABD doları tasarruf anlamına geliyor, çünkü TV 530 ABD dolarından satışa sunulacak.

Ayrıca, WQHD çözünürlük, FreeSync 2, DisplayHDR 400 ve daha fazlasına sahip BenQ EX3203R 32 inç 144Hz Kavisli Oyun Monitörü ile başlayan, 100 $ indirimden sonra 350 $ karşılığında kontrol etmeye değer birkaç oyun monitörü bulduk. ASUS TUF Gaming VG289Q 28 inç HDR Oyun Monitörü 4K da indirimde ve 19$ indirimden sonra 330$’a sizin olabilir.

  • Sony X80J 65 inç 4K LED TV

    AGeleneksel bir TV’den daha fazla renk üreten, doğal ve hassas görüntü kalitesi sağlayan büyüleyici bir TV’dir.

  • Hisense ULED 4K Premium

    Düşük bütçeyle harika bir Smart TV arayanlar için mükemmel bir seçenek

Diğer oyun fırsatları, şu anda yüzde 50 indirim aldıktan sonra 75 dolara satılan Vulcan 100 AUMO RGB Mekanik Oyun Klavyesini bulduğumuz bir dizi ROCCAT oyun çevre birimi içeriyor. Kahverengi dokunsal anahtarlara sahiptir, bu da bunların lineer anahtarlar kadar basınca duyarlı olmayacakları, ancak normal tıklamalı anahtarlarınız kadar yüksek olmayacakları anlamına gelir.

Şimdi, dikkatimi çeken teklif, harika görünen Vulcan 122 AIMO Tactile Mechanical Titan Switch Tam Boyutlu PC Oyun Klavyesi oldu ve 50 $ indirim aldıktan sonra 110 $’a sizin olabilir. Ya da Vulcan TKL Pro Kompakt Optik RGB Oyun Klavyesini 10$ daha alın ve yine de 40$ tasarruf edin. Ya da 15 $ tasarrufla 45 $’a satılan daha uygun fiyatlı Magma Silent Membrane Switch PC Oyun Klavyesini seçin. Ayrıca Mouse Pad’ler, oyun kulaklıkları, oyun fareleri ve daha fazlası için fırsatlar bulacaksınız.