Sony’nin WF-SP800N kulakiçi kulaklıkları, fitness meraklılarına Aktif Gürültü Önleme özelliğini getiriyor


Sony’nin yeni gerçek kablosuz kulakiçi kulaklıkları, IP55 sınıfına sahiptir ve daha güvenli oturması için çıkarılabilir bir yay desteğiyle sportif bir tasarıma sahiptir.


Sony bugün, fitness tutkunlarını hedefleyen yeni bir çift gerçek kablosuz kulaklık olan WF-SP800N’yi piyasaya sürdü. Daha güvenli oturması için bir kavis desteği içeren sportif tasarımlarının yanı sıra, IP55 derecesine sahip olmaları, onları egzersiz ve açık hava etkinlikleri için ideal bir çözüm haline getirir.


Daha pahalı olan kardeşi WF-1000XM3 gibi, Sony’nin yeni WF-SP800N kulaklıkları da Aktif Gürültü Engelleme (ANC) desteği sunuyor. Ancak Sony, ortama göre ortam sesi seviyesini otomatik olarak ayarlamak için Uyarlanabilir Ses Kontrolü ve ayrıca tescilli EXTRA BASS sihirbazı gibi birkaç ekstra özelliği de karışıma ekledi.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Sony’nin WF-SP800N kulaklıklarının tek bir şarjla 9 saat dayandığı iddia edilirken, şarj kutusu da 9 saat daha çalma süresi ekler. Hızlı şarj desteği, yalnızca 10 dakikalık şarjla bir saatlik enerji almanızı sağlar.

Ayrıca, müzik çalmayı ve ortam gürültüsünü iptal etme seviyesini kontrol etmek için dokunmatik kontrollere ve ayrıca Alexa, Google Asistan veya Siri’yi çağırmak için sesli komutları kullanma yeteneğine sahip olursunuz. Sony WF-SP800N kulaklıklar siyah ve mavi renklerde geliyor ve şimdi Amazon ve Best Buy’dan 200 $ fiyatla satışa sunuluyor.

Kaynak: Sony