Sony X950H, Samsung Class Frame serisi ve daha fazlası satışta


Sony X950 serisini, Samsung The Frame’i ve daha fazlasını indirimde bulabileceğiniz Amazon.com’daki en son akıllı TV fırsatlarına göz atın


Başrolde şu anda 65 inçlik modelinde yüzde 13 indirim alan Sony X950H 4K Ultra HD Akıllı LED TV’nin yer aldığı yeni bir akıllı TV’ye sahip olmak isteyen herkes için bazı ilginç seçeneklerimiz var. Başka bir deyişle, yeni 65 inç Sony Smart TV’nizi 201,99 $ indirimden sonra 1.398 $’a alabilirsiniz. Bu akıllı TV, içeriği analiz etmek ve renkleri, kontrastı ve netliği artırarak görüntüleri öne çıkaran Sony’nin en iyi işlemcisine sahiptir. Ayrıca PlayStation konsolunuzla harikalar yaratacak bir Oyun Modu da bulacaksınız, çünkü bunlar birlikte daha akıcı ve daha duyarlı bir oyun deneyimi sağlayacak. Ayrıca en sevdiğiniz dijital asistanları da destekleyecektir, yani TV’nizi Alexa, Google Asistan, Siri ve daha fazlasıyla kontrol edebileceksiniz.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Ayrıca 2021 Samsung Sınıfı Çerçeve Serisi 4K Quantum HDR Smart TV’yi de indirimli olarak alabilirsiniz. Şimdi, tasarruf, seçtiğiniz ekran boyutuna göre değişecektir, ancak 65 inç seviyesinde kalırsak, yüzde 15’lik bir tasarruf anlamına gelen 302 $ indirimden sonra 1.698 $’a bir tane alabileceksiniz. Yine de, 43 inçlik modeli istediğinizi varsayalım. Bu durumda, 102 $ tasarrufla 898 $’a alabilir ve TV izlemediğiniz zamanlarda TV’nizi güzel bir sanat eserine dönüştürecek aynı Sanat Moduna sahip olabilirsiniz; artı, en sevdiğiniz parçaları satın alabilir veya TV’nizi ön plana çıkaracak 1.400’den fazla sanat eseri içeren bir kitaplığa abone olabilirsiniz.

Daha uygun fiyatlı bir seçenek istiyorsanız, şu anda 70 $ indirimden sonra 700 $’a satılan Apple AirPlay 2 özellikli Vizio 58 inç M Serisi 4K UHD HDR Smart TV’yi de düşünebilirsiniz. Bu seçenek, 600 nite kadar parlaklık sunacak, ayrıca VIZIO IQ Active işlemcisi, en sevdiğiniz HD içeriği 4K çözünürlüğe çıkarmak için resim işlemeye yardımcı olacaktır.

  • Sony X950H

    Sony’nin en iyi akıllı TV’lerinden biri. Görüntü İşlemcisi X1 Ultimate, Oyun modu ve daha fazlasını içerir.

  • Samsung Sınıfı Çerçeve Serisi

    The Frame ile oturma odanızı bir sanat galerisine dönüştürün.

  • VIZIO P Serisi 75 inç 4K LED TV

    VIZIO’nun seçeneği, bankayı bozmadan parlak ve renkli 4K içerik sunacak

Diğer fırsatlar, şu anda 40 $ indirim alan Ring Video Doorbell 3’ü içeriyor, bu da sizinkini 140 $ karşılığında alabileceğiniz anlamına geliyor. JBL ürünleri de indirimde ve yüzde 50 indirimden sonra sadece 100$’a yeni bir JBL CLUB 700 kulak üstü kablosuz kulaklık seti kazanabilirsiniz. JBL TUNE 750BTNC kablosuz kulaklıklar da satışta ve yüzde 38 indirim aldıktan sonra 80 $ karşılığında bir çift alabilirsiniz. Ayrıca oyun oynamayı seviyorsanız, JBL Quantum 100 kulak üstü oyun kulaklığını 5,96 ABD doları tasarrufla 43 ABD dolarına da alabilirsiniz.