Sony WH-1000XM4, Bose QuietComfort 35 II ve oyuncu kulaklıkları satışta


Sony WH-1000XM4 ile Razer ve Logitech’ten çeşitli oyun kulaklıklarını içeren en son Amazon fırsatlarına göz atın


Amazon.com’dan harika fırsatlar almaya devam ediyoruz. Bu sefer, şu anda yüzde 21 indirimli olan Sony WH-1000XM4 ile başlayarak, aralarından seçim yapabileceğiniz en iyi kulaklıklardan ve oyun kulaklıklarından bazılarına odaklanıyoruz. Bu, 71,99 ABD Doları tasarruf anlamına gelir ve bu harika kablosuz kulaklıkları, üç farklı renk seçeneğinden herhangi birinde yalnızca 278 ABD Doları karşılığında gürültü engelleme özelliğine sahip bırakır. Ayrıca size 30 saate kadar pil ömrü verecekler ve aceleniz varsa 5 dakikalık şarjla 5 saate kadar kesintisiz oynatma elde edeceksiniz. Ayrıca, parçaları duraklatmanıza/oynatmanıza veya atlamanıza, ses seviyesini kontrol etmenize, dijital asistanınızı aramanıza ve daha pek çok şeye izin veren Dokunmatik Sensör kontrollerine sahiptirler.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Bose QuietComfort 35 II de indirimde ve bu harika gürültü önleyici kulaklığı 50$ indirimden sonra 249$’a alabilirsiniz. İki renk seçeneği mevcuttur, ancak size yalnızca 20 saat kesintisiz müzik sunarlar. Yine de, üç ayarlanabilir gürültü engelleme seviyesi ve daha fazlasını elde edersiniz. Ve daha uygun fiyatlı bir seçenek arıyorsanız, şu anda 64,96 $ tasarrufla 135 $’a satılan bir çift Beats Solo3 Wireless almayı da düşünebilirsiniz ve size 40 saatlik inanılmaz bir pil ömrü sağlayacaklar.

Oyun bölümüne giderken, Razer Nari Ultimate Wireless 7.1 Surround Sound Oyun Kulaklığı + Baz İstasyonu V2 Chroma Paketinin yüzde 29 indirimden sonra 190 $’a satıldığını bulduk, bu da satın aldığınızda 80 $ tasarruf edebileceğiniz anlamına geliyor. Şimdi, tabanla ilgilenmiyorsanız, 30 $ indirim aldıktan sonra sadece 70 $ karşılığında Razer Nari Essential oyun kulaklığına gidebilirsiniz. Daha da uygun fiyatlı bir seçenek arıyorsanız, şu anda 10 ABD doları tasarrufla 40 ABD dolarına çıkan Razer Kraken X Ultralight Oyun Kulaklığı’na göz atmayı düşünebilirsiniz.

Logitech G PRO X kablosuz oyun kulaklığı da dikkate alınması gereken harika bir seçenektir ve 17 $ tasarrufla 183 $ karşılığında bir tane alabilirsiniz. Şimdi, kablolarla uğraşmak sizin için sorun değilse, Logitech G PRO X’in şu anda 100 ABD Doları’na 30 ABD Doları indirimle sunulan kablolu versiyonuna da göz atabilir ve bu hala bütçeniz için çok fazlaysa bir göz atabilirsiniz. yüzde 50 indirim alan Logitech G432 kablolu oyun kulaklığı, yani 40 $ karşılığında bir tane alabilirsiniz.