Sony WF-1000XM4 kablosuz kulaklıkları yeniden ziyaret etme


Sony WF-1000XM4, şirketin en yeni premium amiral gemisi kulaklıklarıdır. Bir süredir piyasadalar, bu da satın alma kararınızı kolaylaştırmaya yardımcı olacak birkaç inceleme olduğu anlamına geliyor. Ara Wagoner, incelemesinde onları mükemmele yakın olarak selamladı. Öyleyse neden aylar süren lansmandan sonra aynı kulakiçi kulaklıklarla ilgili başka bir yorum okudunuz? Yenilik etkisini yitirdikten sonra, ilk izlenimler değişebilir.

Bir süredir XM4 kulaklıkları kullanıyorum ve günlük kullanımım sırasında nüanslar fark ettim. Sony kulaklıklar kağıt üzerinde zengin özelliklere sahiptir, ancak bu özellikler gerçek hayattaki avantajlara dönüşüyor mu? Bu süslü özellikler günlük yaşamda bile kullanılıyor mu? Birkaç ay sonra, Sony WF-1000XM4 hakkında bildiklerinizi yeniden değerlendirelim.

Sony WF-1000XM4 kulaklıklarla ilgili sevdiğim şeyler

Kutuda Sony Wf1000xm4 Kulaklıklar

Kaynak: Prakhar Khanna / Android Merkezi (İmaj kredisi: Kaynak: Prakhar Khanna / Android Central)

Hiç şüphe yok ki; bunlar hala harika kulaklıklar. En son ve en harika özelliklerle dolular ve bir rüya gibi uyuyorlar. (Bundan sonra daha fazlası.) Sony WF-1000XM4 tomurcukları hakkında sevilecek çok şey var, ancak incelemeler devam ediyor mu? Onlara bir süre sahip olduktan sonra, işte hala sevdiğim şey.