Sony WF-1000XM4 kablosuz kulaklıklar ve WH-1000XM4 kablosuz kulaklıklar satışta


Sony, amiral gemisi ses cihazlarından ikisinde, kablosuz kulaklıklarda ve kablosuz kulaklıklarda büyük tasarruf sağlıyor.


Kara Cuma sonunda geldi ve Sony, en ikonik ve popüler kulaklıkları ve kablosuz kulaklıkları olan WF-1000XM4 ve WH-1000XM4 gürültü önleyici kulaklıklarda büyük indirimler sunuyor.


Sony WH-1000XM4 gürültü önleyici kablosuz kulaklık, sınıfında lider bir ses deneyimi sunar ve piyasadaki en iyi kulaklıklardan biridir. 30 saatlik büyük bir pil ömrüne sahiptir ve 10 dakikalık hızlı şarj size 5 saate kadar ses çalma sağlar. Şarj için bir USB-C bağlantı noktasına sahiptir, üç ana sesli asistanın tümünü destekler ve onu birden fazla cihazla eşleştirebilirsiniz.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU
Sony WH-1000XM4 kulaklık

Sony WH-1000XM4

WH-1000XM4 Gürültü Engellemeli Kablosuz Kulaklık, büyük rahatlık sunar, Google, Amazon ve Siri gibi akıllı asistanları destekler ve aynı anda birden fazla cihazla kullanılabilir! Bu Black Friday’de satın alırsanız 100 $ tasarruf edebilirsiniz!

Sony WF-1000XM4 kablosuz kulaklıklar, harika bir rahatlık, piyasadaki en iyi gürültü önleme özelliklerinden biri ve gürültü engelleme devre dışı bırakıldığında tek şarjla 8 saatlik pil ömrü sunar. Ses kalitesi son nesle göre iyileştirildi ve kulaklıklar artık suya dayanıklı ve kablosuz şarj özelliğine sahip. Ahizesiz kullanım modunu seviyorsanız, Google Asistan, Alexa ile çalıştığını bilmekten de memnun kalacaksınız ve ayrıca iPhone’unuzda Siri’yi tetikleyebilirsiniz.

Sony WF-1000XM4 kablosuz kulaklık ürün kutusu resmi

Sony WF-1000XM4 Kablosuz Kulaklıklar

Sony’nin Gürültü Engelleme özellikli kablosuz kulaklıkları ve piyasadaki en iyilerden biri ve sadece 248$’a sizin olabilir!

Bu Kara Cuma sırasında en çok hangi kablosuz kulaklığı veya kulaklıkları almakla ilgileniyorsunuz? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin, böylece en çok satın almak istediğiniz ürünlerle ilgili teklifler yayınlayabiliriz!

Sürekli olarak yeni Kara Cuma fırsatları bulmak için çalışıyoruz ve Sony şimdiden bir dizi farklı ses ürünü ve aksesuarlarında büyük indirimler sunuyor. Bizim başımıza Kara Cuma 2021 Fırsatları görmek için sayfa.