Sony WF-1000XM3, AirPods Pro ve daha fazla kulaklık şu anda indirimde


Sony WF-1000XM3, AirPods ve daha fazla cihazı indirimde bulabileceğiniz Amazon’un en son kulaklık fırsatlarına göz atın


Bugünün fırsatlarına, her zevke ve bütçeye uygun çok çeşitli kulaklık ve kulaklıklarla başlıyoruz. Öncelikle, şu anda 51,99 $ indirimden sonra 178 $ karşılığında satılan Sony WF-1000XM3’ü bulduk. Sony’nin bu gürültü önleyici kulaklıkları, ses kalitesini iyileştirmek için Alexa Ses Kontrolü, 24bit Ses, taşıma çantası sayesinde toplam 24 saat pil ömrü ve 10- dakika ücreti. Ardından, yakın zamanda 40 $ indirim alan Samsung Galaxy Buds Live’a geçiyoruz, bu da bir çifti 130 $ karşılığında alabileceğiniz anlamına geliyor. Samsung’un seçeneği, her şeyi stüdyo kalitesinde sesle çalmak için 29 saatlik pil ömrü, aktif gürültü önleme ve AKG ayarlı 12 mm hoparlör ve gelişmiş bas tonuyla birlikte gelir.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Sennheiser MOMENTUM True Wireless Bluetooth Kulaklıklar genellikle 300 $’a satılıyor ve şu anda 174,96 $’lık büyük bir indirimden sonra 125 $’a satılıyor. Bu kulaklıklar size harika bir ses verecek, ancak size yalnızca on iki saate kadar pil ömrü sağlayacaklar.

Şimdi, Apple’ın seçenekleriyle daha fazla ilgileniyorsanız, bir çift AirPods Pro almayı düşünebilirsiniz, çünkü şu anda 49 $ ‘lık bir indirimden sonra sadece 200 $’ a satılıyorlar. Bu kablosuz kulaklıklar, 24 saatten fazla pil ömrü, aktif gürültü önleme, şeffaflık modu özelliklerine sahiptir ve tere ve suya dayanıklıdır. “Profesyonel” olmak istemiyorsanız, kablolu şarj kutusuyla birlikte normal Apple AirPod’ları da alabilirsiniz, çünkü bunlar 39 $’lık bir indirimden sonra yalnızca 120 $’a alınabilir. Ve bir çift Powerbeats Yüksek Performanslı kablosuz kulaklığa gitmek isterseniz, 40 $ tasarrufla 110 $’ın biraz altında bir çift alabilirsiniz. Bunlar size on beş saate kadar pil ömrü ve daha fazlasını sağlar.

Son olarak, ‘seçkinlere’ gidip bir çift Jabra Elite kablosuz kulaklık alabilirsiniz. Şu anda 41,07 $ indirim alan Jabra Elite 65t’yi seçtiğinizde 78,92 $’dan başlayan fiyatlarla bir çift alabilirsiniz. Bir sonraki adıma geçin ve 30$’lık indirimin ardından 150$’a bir çift Jabra Elite 75t alın. Bu kulaklıklar, aktif gürültü önleme, 24 saate kadar müzik çalma ve daha fazlası ile birlikte gelir. Ancak, Jabra Elite 85t ile her şeyi göze almayı düşünmelisiniz. Titanyum Siyahı renk seçeneğini seçerseniz, bu kablosuz kulaklıklar 200 $ karşılığında sizin olabilir çünkü bu, 30 $ indirim alan tek varyanttır. En sevdiğiniz ritimlere konsantre olmak için bir saat daha pil ömrü ve birinci sınıf gürültü engelleme elde edersiniz.