Sony Gürültü Önleyici Kulaklıklar, AirPods Max ve daha fazlası bugün satışta


Amazon.com’da Sony, Apple, Samsung ve diğerlerinden gürültü önleyici kulaklıklar içeren birkaç kulaklık fırsatımız var.


Şu anda yüzde 46’lık büyük bir indirim alan Sony WHCH710N Gürültü önleyici kulaklıklardan başlayarak, kulaklıklar ve diğer ses cihazlarında bazı harika fırsatlar bulduk, bu da bir çifti 81,99 $ indirimden sonra yalnızca 98 $’a alabileceğiniz anlamına geliyor.


AirPods Max, artık Uzay Grisi renk seçeneğini yalnızca 479 ABD dolarına, yani 69 ABD doları tasarruf edebileceğiniz anlamına geldiğinden, giderek daha uygun fiyatlı hale gelmeye devam ediyor. Apple’dan daha uygun fiyatlı bir seçenek olan ve size 40 saat dinleme süresi kazandıracak olan Beats Solo3 Wireless’ı da alabilirsiniz. Siyah varyant 62$ indirim aldıktan sonra 138$’a gittiğinden, tasarruf, seçtiğiniz renk seçeneğine bağlı olarak değişecektir. Son olarak, Bose QuietComfort 35 II de indirimde ve bu harika kablosuz Bluetooth kulaklığı yüzde 17’lik bir indirimle 249 dolara alabilirsiniz, bu da 50 dolar tasarruf anlamına gelir.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Kulak üstü kulaklıkların hayranı değilseniz, Powerbeats Pro Kablosuz Kulaklıklar şu anda 20 ABD doları indirim aldığından, yani bir çifti 180 ABD dolarına alabileceğiniz anlamına geldiğinden, sizi de koruduk. Sırada, Apple’ın AirPods Pro’su var ve şu anda 59 $ indirimden sonra 190 $’a satılıyor. Ve daha da uygun fiyatlı bir şey istediğinizi varsayalım. Bu durumda, dört farklı renk seçeneğinden herhangi birinde 50 ABD doları tasarrufla şimdi 100 ABD dolarına satılan bir çift Samsung Galaxy Buds Plus almayı seçebilirsiniz. Daha da uygun fiyatlı bir şey istiyorsanız, 23 $ tasarrufla 37 $’dan başlayan fiyatlarla Skullcandy Sesh Evo’yu seçebilirsiniz.

Şimdi, evinizin ses deneyimini iyileştirmek istiyorsanız, 252 $ indirim aldıktan sonra yeni bir Samsung 3.1.2ch Q700A Q Serisi Soundbar’ı 228 $ karşılığında da alabilirsiniz. Dolby Audio özellikli Samsung HW-A450/ZA 2.1ch Soundbar’ın şimdi 32$ indirimle, yani 168$’a alabileceğiniz daha uygun fiyatlı bir seçeneği var. Son olarak, Klipsch Cinema 400 Sound Bar + 8 Inch Kablosuz Subwoofer 75 $ indirim alıyor ve bu da onu 224 $’ a sunuyor.