Sonunda Oculus Quest 2’de Star Wars Battlefront oynayabilirsiniz


Ne bilmek istiyorsun

  • Popüler Star Wars: Battlefront oyununa benzer oyun modları içeren Quest 2 oyunu Contractors’a yeni bir Star Wars teçhizatı ve birkaç harita eklendi.
  • Oyuncular, Tatooine, Hoth, Kashyyyk ve diğerleri dahil olmak üzere birçok ikonik haritaya atlayabilir ve Klonlar veya Droidler olarak oynayabilir.
  • Contractors 20$’lık bir oyundur ve yakın zamanda oyunculara kendi silahlarını, modellerini, haritalarını ve daha fazlasını yaratmaları için araçlar sağlayan yeni bir güncelleme aldı.

İster bir çocukluk hayalini yaşamak, ister sadece B1 serisi bir savaş droidinin başında olmanın nasıl bir his olduğunu merak etmek gibi garip bir nedenden ötürü Klon Savaşları’nı yaşama şansını sabırsızlıkla bekliyorsanız, beklemek tam size göre. üzerinde. Tek ihtiyacınız olan bir Quest 2 ve Contractors oyununun bir kopyası, çünkü bu bir oyun değil. resmi Battlefront’un piyasaya sürülmesi.

Oculus Quest 2’ye Yüklenicileri yükledikten sonra (yeni sekmede açılır), çok oyunculuya gidin, sunucu listesine göz atın ve “Klon Savaşları” etiketli donanıma sahip herhangi bir oyunu bulun. Bu, tüm Star Wars Klon Savaşları dönemi silahlarını yükleyecek ve her takımın modellerini Star Wars klonlarına ve droidlerine dönüştürecek.

Meta Quest 2'deki Müteahhitlerde Star Wars ekipmanını seçme

(İmaj kredisi: Android Central)

Contractors VR için Klon Savaşları teçhizatı, hem her iki taraftaki karakter modellerini hem de kullanacağınız silahları tamamen dönüştürür. Bir taraf Clone Troopers olarak oynarken, diğer taraf B1 serisi savaş droidleri olarak oynuyor, muhtemelen daha çok filmlerden ve şovlardan “Rogers” olarak biliniyor.