Sızıntılar, bunun Google Pixel 7 Pro olabileceğini iddia ediyor


Google Pixel 7 serisine daha aylar var, ancak Google Pixel 7 Pro’nun tasarımını ortaya koyan bazı yeni render görüntülerimiz var.


Google, geçen yıl Ekim ayında Pixel 6 serisini duyurdu ve cihazlar etkileyici teknik özellikler ve donanımla gelirken, aynı zamanda ekran titremesi, yavaş parmak izi sensörü, Wi-Fi gibi hepimizin aşina olduğu tipik yazılım ve bazı donanım sorunlarıyla birlikte geldi. -Fi sorunları ve daha fazlası. Google Pixel 7 serisine daha aylar var, ancak Google Pixel 7 Pro’nun tasarımını ortaya koyan bazı yeni render görüntülerimiz var.


Yaklaşan Google Pixel 7 serisi, iPhone 14 serisi ve piyasadaki diğer Android amiral gemileri ile kafa kafaya gidecek. OnLeaks ve SmartPrix ekip oluşturdu ve benzer şekilde tasarlanmış Google Pixel 7 Pro akıllı telefonunu ortaya çıkaran bir dizi yeni render görüntüsü yayınladı.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU
Google Pixel 7 Pro ön ve arka render.jpeg

Kaynak: Twitter: OnLeaks ve SmartPrix

Pixel 7 Pro’nun 8,9 mm kalınlığındaki Galaxy S22 Ultra’dan biraz daha ince olduğu söyleniyor, Pixel 7 Pro’nun ise 8,7 mm olacağı bildiriliyor. Yeni amiral gemisinin boyutlarının 163 x 76,6 x 8,7 mm olduğu bildiriliyor, bu da Pixel 6 Pro’dan yaklaşık 0,1 mm daha geniş olabileceği anlamına geliyor. Cihazın alt kısmında çift stereo hoparlörler ve USB-C bağlantı noktası bulunurken, sol tarafta SIM kart tepsisi tutulacak ve her zaman olduğu gibi sağ tarafta güç düğmesi ve ses ayar düğmeleri yer alacak.

Yeni Pixel 7 Pro renderları, telefonun donanımına daha yakından bakmamızı sağlıyor; bu, muhtemelen selfie kamerası için ortasında bir delik bulunan 6.7 veya 6.8 inçlik kavisli bir ekrana sahip olacak. Panel muhtemelen 120Hz yenileme hızına sahip bir LTPO AMOLED paneli olarak kalacak ve HDR10+’ı destekleyecek.

İlk bakışta Pixel 7 Pro, Pixel 6 Pro ile neredeyse aynı gibi görünüyor ve muhtemelen aynı çift tonlu tasarıma ve arkada vizör benzeri kamera modülüne sahip olacak. Bunu söylemek kolay değil ancak kamera modülü, yine de biraz çıkıntı yapacak olsa da, cihazın arka yüzeyiyle daha aynı hizada olabilir. Kamera modülünden bahsetmişken, cihazın birincil geniş açılı kamerayı tutması, periskop sensörüne ve ultra geniş kameraya sahip olması bekleniyor.

Kinda Coral'da Google Pixel 6

Google Piksel 6

Google Pixel 6, yeni amiral gemisi serisinin daha kompakt ve uygun fiyatlı çeşididir. Aynı özelliklerin çoğuna sahiptir ve Pixel 6 Pro ile aynı birincil ve ultra geniş kamerayla birlikte gelir.

Bulutlu Beyaz Pixel 6 Pro

Google Piksel 6 Pro

Pixel 6 Pro, daha kaliteli Pixel amiral gemisidir. 50MP ana kamerası, 4x optik yakınlaştırmalı telefoto ve kullanışlı bir ultra geniş sensörü vardır. 120 Hz’yi destekler ve hem Pixel 6 hem de Pro, Google’ın 5 yıllık desteğiyle gelir.