Sızan Samsung Galaxy A34 görselleri, tasarımı ve beklenen özellikleri ortaya koyuyor


Ne bilmek istiyorsun

  • Samsung Galaxy A34 render sızıntısı, tasarımı ve beklenen özellikleri ortaya koyuyor.
  • Selefine benziyor ve üçlü arka kameralarla geliyor.
  • Görüntüler ayrıca 6,5 ​​inçlik bir ekran öneriyor ve lansmanının gelecek yıl yapılması bekleniyor.

Samsung’un bir sonraki orta sınıf Galaxy A34 cihazının görüntülerinin lansmandan önce web’e sızdırıldığı bildiriliyor.

Sızıntı, güvenilir ihbarcı Steve H. McFly’den (namı diğer OnLeaks) GizNext ile işbirliği içinde geliyor. İddia edilen Galaxy A34 cihazı, gelecek yıl piyasaya sürüleceği söylenen bir sonraki orta sınıf cihazın nasıl göründüğünü gösteriyor.

H.McFly tarafından sergilenen 5K görüntülere bakıldığında, cihaz bir şekilde önceki Galaxy A33 5G’ye benziyor; aslında Galaxy A32 5G ile daha çok eşleşiyor. Kenarları boyunca kıvrımlı düz bir çerçeve tasarımına sahiptir. Cihazın arka yüzü parlak bir bitişe sahip gibi görünürken, ön yüzü Samsung yapımı Infinity-U ekranla karşılanıyor.

Galaxy A34 görselleri

(İmaj kredisi: OnLeaks/GizNext)

GizNext raporu, ekranın 6,5 inç boyutunda olduğunu ve 8 mm kalınlığında daha ince bir form faktörüne sahip olduğunu öne sürüyor. Cihazın, aynı zamanda güç düğmesi görevi de gören yandan monteli parmak izi sensörünü barındırdığı söyleniyor. Ayrıca cihazın alt kısmına doğru mikrofonun yanında bir USB Type-C portu ve 3.5mm kulaklık girişi bekleyebiliriz.

Dikey olarak istiflenmiş görüntülerde üç arka kamera bulunurken, öncekiler gibi bir modül olarak çıkıntı yapmıyorlar; bunun yerine, Galaxy A32 görünümü vererek arkaya doğru düz bir şekilde görünürler. Ayrıca iddia edilen cihazın kamera teknik özelliklerinin de netleştirilmesi gerekiyor.

Galaxy A34 görselleri

(İmaj kredisi: OnLeaks/GizNext)

Lansman zaman çizelgesine gelince, GizNext raporu, ilk olarak 2023’ün ilk yarısında düşen Hindistan pazarında piyasaya sürülmesini bekleyebileceğimizi söylüyor. Diğer pazarların da onu takip edeceği bildiriliyor.