Sınırlı bir süre için Mint Mobile’a kaydolduğunuzda bir aylık ücretsiz kazanın


Mint Mobile, akıllı reklam ve promosyonlarla adından söz ettiriyor, ancak iş buna geldiğinde, taşıyıcı, anlaşılması kolay bir indirim yapısıyla iyi bir değer sunuyor. Mint Mobile, minimum tutar üç ay olmak üzere bir yıla kadar peşin satın almak isteyenler için indirimli fiyatlar sunuyor. Neyse ki yeni müşteriler için indirimli 12 aylık ücreti ilk üç ayı için alabilirsiniz ve 1 Mart 2021’e kadar yenileme yapmaları halinde bir ay ücretsiz olarak faydalanabilirler. (yeni sekmede açılır) Yenilemede 12 aylık sınırsız planın bir aylık değeri olan 30$’lık indirim uygulanacaktır. kod buy3get1 Bu bağlantıyı takip ettiğinizde sepetinize eklenecektir veya manuel olarak ekleyebilirsiniz.

Bu indirim herhangi bir plana uygulanabilir, böylece sınırsız veriye ihtiyacınız yoksa Mint’in diğer planlarından biriyle başlayabilirsiniz. Mint Mobile’ın 4 GB, 10 GB, 15 GB veya sınırsız veri içeren dört planı vardır. Sınırsız plan, tüm yıl boyunca ödediğinizde düşük fiyatı, 35 GB yüksek hızlı veri ve 5 GB etkin nokta verisi sayesinde en iyi cep telefonu planlarından biridir. Tüm Mint Mobile planları, T-Mobile’ın 5G ağına erişimle gelir ve sınırsız konuşma ve metin içerir.

Mint, T-Mobile’ın ağını kullandığından, en iyi Android telefonlardan hemen hemen her biri çalışacaktır; bu nedenle, kilidi açılmış bir telefon satın aldıysanız, onu yanınızda getirebilirsiniz. Yeni bir telefona hazırsanız, Mint’ten bir tane satın alabilirsiniz ve hatta bazı ileri teknoloji cihazlar daha büyük bir plan indirimiyle gelebilir. En iyi anlaşma, 12 aylık bir planı kontrol ettiğinizde altı aylık ücretsiz hizmetle gelen Galaxy A02, Galaxy A12 ve OnePlus N200 ile birlikte gelir. OnePlus N200, 5G’yi bile destekler.

Üç ay ile başlayın ve yenilediğinizde bir ay ücretsiz kazanın