Shure’un SM7B Mikrofonu şu anda yüzde 20 indirimli


İnternet ve sosyal medya, kendinizi ifade etmeniz, öne çıkmanız ve sesinizi duyurmanız için birçok yol açtı. Evet, tavrınızla ve izleyicilerinizle nasıl etkileşim kurduğunuzla çok ilgisi var, ancak harika görünmek ve ses çıkarmak için doğru araçlara ihtiyacınız var. Ancak, bu araçlar mutlaka ucuz değildir. Ancak endişelenmeyin, şu anda Shure SM7B Vokal Dinamik Mikrofon ve şovunuzu başlatmak için kullanabileceğiniz diğer harika mikrofonlarda harika fırsatlar bulduk.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Amazon, Shure SM7B Vokal Dinamik Mikrofonu, 100 ABD Doları tasarruf anlamına gelen yüzde 20 indirim aldıktan sonra yalnızca 399 ABD Doları karşılığında sunuyor. Bu mükemmel XLR stüdyo mikrofonu, yayınlar, podcast’ler ve kayıt dahil birçok şey için mükemmeldir ve müzik ve konuşma için idealdir. Geniş frekans aralığı ve sıcak ve pürüzsüz bir ses sunar. Kırılgan bir mikrofon değildir, bu nedenle sağlam yapısı sayesinde düşürürseniz çok fazla endişelenmenize gerek kalmaz.

Shure-SM7B-Vokal-Dinamik-Mikrofon-1

Shure SM7B

Bu mükemmel XLR stüdyo mikrofonu, yayınlar, podcast’ler ve kayıt dahil birçok şey için mükemmeldir ve müzik ve konuşma için idealdir.

Tabii ki, yeni bir mikrofon için 399$ ödemek sektörde yeni biri için en iyi seçim olmayabilir, bu yüzden şu anda yüzde 31’lik çok cazip bir indirim alan PreSonus PD-70 Dinamik Vokal Mikrofon’a da göz atmanızı önerebiliriz. Bu mikrofon düzenli olarak 130 dolara satılıyor, ancak Amazon’un son teklifi, onu sadece 90 dolara eve götürmenize izin veriyor.

Audio-Technica, ses pazarında iyi bilinen bir başka markadır, bu nedenle AT2035 Kardioid Kondenser Mikrofonundaki son tasarruflara da göz atmak isteyebilirsiniz, özellikle 20 $’lık bir indirim aldıktan sonra, bu da onu 129 $’dan kapmak için bırakıyor. Bu mikrofon, stüdyo kaydı, podcasting ve akış için mükemmeldir ve en iyi yanı, kutuda özel bir shock mount ile birlikte gelmesidir. Ve podcast yayınında veya kayıt stüdyonuzda zaten harika olduğunuzu varsayalım. Bu durumda, yüzde 22 indirimle 196 $ tasarruf sağlayan Audio-Technica AT4050 Multi-Pattern Condenser Mikrofonu da düşünebilirsiniz.