Shure podcasting paketleri ve tonlarca oyun ürünü şu anda satışta


Amazon’un en iyi fırsatları, satışta mükemmel bir Shure podcasting paketleri, oyun klavyesi, kondansatör mikrofonları ve daha fazlasını içerir


Podcasting donanımınızı geliştirmekle ilgileniyorsanız, birkaç Shure paketinde büyük paralar biriktirebilirsiniz. İlk olarak, 49 $ indirim kazandıktan sonra şu anda 499 $ karşılığında kullanılabilen Shure SM7B Vokal Dinamik Mikrofon ve SRH840A Kulak Üstü Kablolu Kulaklıklarımız var. Stüdyo kaydı, ev kaydı, podcasting ve akış için kullanabileceğiniz için her şeyi yapan bir mikrofon alacaksınız. Ayrıca, SRH840A kulaklıklar, en düşük harmonik bozulma ile birinci sınıf sesin yanı sıra kritik dinleme ve izleme için net ve doğru ses sağlayacaktır.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Daha uygun fiyatlı bir seçenek istiyorsanız, 249 dolara satılan SRH440A Kulak Üstü Kablolu Kulaklıklı Shure MV7X XLR Podcast Mikrofonu da düşünebilirsiniz. Ya da Shure MV7 USB/XLR Dinamik Mikrofonu ve SRH440A Kulaklıkları alın; bunlar 49$ indirimden sonra 299$’a satılıyor ve bu da onu en ilgi çekici seçenek yapıyor.

Üst düzey donanımlarla ilgilenmiyorsanız, yüzde 20’lik bir indirim elde ettikten sonra 10 ABD doları tasarruf sağlayan 40 ABD dolarına satılan Blue Snowball Ice USB mikrofona da göz atabilirsiniz. Ya da yüzde 33 indirimle aynı fiyata satılan HyperX SoloCast’i edinin. Ayrıca, harika bir ses ve gürültü önleyici bir mikrofon elde etmekle ilgileniyorsanız, yeni bir HyperX Cloud Stinger Core kablosuz oyun kulaklığı da satın alabilirsiniz.

ASUS ROG Claymore II Kablosuz Modüler Oyun Mekaniği de indirimde ve bu seksi görünümlü klavyeyi yüzde 15 indirimle 230 dolara satın alarak 40 dolardan fazla tasarruf sağlayabilirsiniz. Veya bütçe dostu bir seçenek arıyorsanız Razer Cynosa Chroma Oyun Klavyesini satın alabilirsiniz. Ayrıca Razer Basilisk X Hyperspeed Kablosuz Oyun Mouse’umuz 30 $ indirimden sonra 40 $’a satılıyor. SteelSeries Rival 3 Kablosuz Oyun Faresi ve Corsair’s Nightsword RGB de indirimde. İlkini 20$ indirimden sonra 30$’a alabilir veya Corsair’in seçeneğini 20$ indirimden sonra 60$’a alabilirsiniz.