Shargeek Storm 2 Slim incelemesi: Bu 2000mAh 130W güç bankası açık ara kazanan


Shargeek, şarj cephesinde tüm doğru şeyleri yapan Çinli bir aksesuar üreticisidir. 25600mAh Storm 2 güç bankasını üç ayın büyük bir bölümünde kullandım ve oldukça beğendim: sarı desenli benzersiz şeffaf tasarımı onu diğer tüm güç bankalarından ayırıyor, ihtiyacım olan tüm şarj bağlantı noktalarına sahip ve USB PD üzerinden 100W’a kadar çıkıyor.

Storm 2’nin en iyi yanı, gerçek zamanlı şarj istatistiklerini gösteren yerleşik ekrandır. Bir telefonun veya dizüstü bilgisayarın ne kadar hızlı şarj olduğunu gerçek zamanlı olarak görebilmek gerçekten harika ve bu özellik benim kitabımda şeffaf tasarımdan daha büyük bir fark yaratıyor. Şimdi, Storm 2’yi ne kadar sevsem de, biraz daha hantal (579g’de geliyor) ve sunulan tüm bağlantı noktalarına ihtiyacım yok.

Shargeek Storm 2 Slim incelemesi

(İmaj kredisi: Harish Jonnalagadda / Android Central)

İşte Storm 2 Slim burada devreye giriyor. Shargeek, Storm 2 ile aynı temelleri aldı ancak tasarımı daha seyahat dostu bir boyuta sıkıştırdı ve DC bağlantı noktası gibi birkaç özelliği kaldırdı. Sonuç olarak, Storm 2 Slim’in 20000 mAh pili, bir USB-A bağlantı noktasının yanı sıra bir USB-C bağlantı noktası ve yolda kullanımı kolaylaştıran daha ince bir tasarımı vardır.