Sevgililer Günü’nde onun için en iyi akıllı saat


Hediye seçmek genellikle zorlu bir iştir, ancak partneriniz bir spor tutkunuysa, mükemmel bir fikrimiz var; bir akıllı saat! Partnerinizin diyetlerini takip etmek, odaklanmak ve sağlıklı olmak için son derece yararlı bulacağı, yakın zamanda duyurulan en iyi akıllı saatlerden bazılarını bir araya getirdik. Birçoğumuz daha formda olmak veya belki biraz kilo vermek için yeni yıl kararları aldık ve bu akıllı saatler en iyiler arasında. Partnerinize hediye edebileceğiniz en iyi akıllı saati arıyorsanız, doğru yere geldiniz. Her zevke ve bütçeye uygun, şu anda mevcut olanların en iyilerinin bir listesini derledik.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Ayrıca sevgililer günü için en iyi akıllı telefonların ve onun için en iyi akıllı saatlerin listelerine sahibiz. Harika fırsatlar ve harika ürünler arıyorsanız, en iyi teknolojiye ve en iyi tabletlere de sahibiz.


Apple Watch Serisi 7

Bilekte Apple Watch Series 7

Kaynak: Aryan Süren

Partneriniz görevler, aile, etkinlikler ve en önemlisi fitness ve sağlık konularında her zaman güncel kalmaya çalışıyorsa Apple Watch Series 7 mükemmel bir seçimdir. Yeni Apple Watch Series 7, iPhone kullananlar için en iyi akıllı saat ve kandaki oksijeni, kalp atış hızını doğru bir şekilde ölçebiliyor, uykuyu takip edebiliyor ve hatta EKG sunabiliyor. Apple Watch Series 7, daha kıvrımlı ve yuvarlak bir tasarıma sahiptir ve Always-On LTPO OLED ekrana sahiptir. Aynı zamanda en yeni Apple S7 çipiyle birlikte gelir ve koşmak, yürümek, bisiklete binmek, yoga yapmak, yüzmek, dans etmek ve daha pek çok şey için en iyi akıllı telefon arkadaşıdır.

Apple Watch Serisi 7

41 mm ve 45 mm modelleri mevcuttur ve GPS ve hücresel versiyonları vardır. Cep telefonu, dışarıdayken arama yapmak isteyenler ve internete bağlanıp cihazlarından uzaktayken arama yapmak isteyenler için en iyi şekilde önerilir.

Samsung Galaksi İzle 4 Serisi

F_02_07 Fresh+Wise_01_galaxywatch4_black_galaxywatch4classic_black_H

Partneriniz Android ekosistemiyle ilgileniyorsa ve düzenli olarak bir Android akıllı telefon kullanıyorsa Galaxy Watch 4 ve Watch 4 Classic, seçebileceğiniz en iyi akıllı saatlerdir. Yeni cihazlar her zamankinden daha hızlı, doğru ve güvenilir sağlık ve kondisyon takibi sağlıyor ve her zamankinden daha fazla özelleştirilebilir. Samsung, Ismarlama stüdyosu aracılığıyla çok çeşitli kişiselleştirme seçenekleri sunar ve aralarından seçim yapabileceğiniz binlerce uygulama ve saat yüzü vardır.

Samsung Galaksi İzle 4

Bir Android kullanıcısı için güvenilir ve doğru bir akıllı saat istiyorsanız, Galaxy Watch 4 serisi ile yanlış gidemezsiniz. Standart Watch 4, akıllı saat ve fitness takipçisi isteyenler için en uygunudur.

Samsung Galaxy İzle 4 Klasik 43

Samsung Galaxy İzle 4 Klasik

Galaxy Watch 4 Classic, standart Watch 4 ile aynı işlevlerin çoğunu sunar, ancak dışı daha geleneksel bir görünüme ve döndürülebilir bir çerçeveye sahiptir. Android kullanıcıları için en iyi akıllı saatlerden biridir.

Apple Watch SE

Apple Watch SE

Kaynak: Pocketnow

Bütçeniz kısıtlıysa veya partneriniz Awlays-On ekran özelliği konusunda fazla telaşlı değilse, Apple Watch SE mükemmel bir seçimdir. SE, yeni Apple Watch Series 7’den daha ucuzdur ve yine de tüm fitness aktivitelerini, uyku ve kalp atış hızını ve çok daha fazlasını izleyebilir. Güncel kalmak ve sağlıklı kalmak isteyen iPhone kullanıcıları için mükemmel bir akıllı saat.

Apple Watch SE

Apple Watch SE, iPhone kullanıcıları için fitness aktivitelerini izlemelerine ve takip etmelerine, bildirimler almalarına ve çok daha fazlasına olanak tanıyan en iyi bütçe seçeneğidir.

Fitbit Algısı

Mükemmel bir akıllı saat ve daha da iyi bir fitness takipçisi. Sense, Google Asistan ve Amazon Alexa ile birlikte gelir, Bluetooth üzerinden aramaları cevaplayabilir, 6 günlük pil ömrüne, özelleştirilmiş saat yüzlerine ve çok daha fazlasına sahip olabilir. Fitness aktivitelerini otomatik olarak takip edebilir ve ayrıca Versa 3 gibilerinin sahip olmadığı EKG sunar. Sağlık ve zindelik odaklı kalmayı tercih ediyorsanız ve Android veya iOS arasında seçim yapmak istemiyorsanız, mükemmel bir alternatiftir.

Fitbit Algısı

Şık ve modern görünümlü bir akıllı saatte her yönüyle sağlam bir deneyim ve sağlık ve fitness ile ilgili tüm özellikleri istiyorsanız, Fitbit Sense harika bir seçimdir.

Fitbit Versa 3

Fitbit Versa 3

Kaynak: Pocketnow

Fitness aktivitelerini ve sağlığınızı mükemmel bir şekilde takip edebilen 200 doların altındaki bir akıllı saate bakıyorsanız, Versa 3 tüm takip özelliklerine sahiptir. Çeşitli sporları, 7/24 kalp atış hızını, Oksijen Doygunluğunu (SpO2), uyku takibini ve çok daha fazlasını izlemenizi sağlar. Fitbit Sense gibi, GPS, Google/Amazon akıllı asistanları kullanabilir, arama yapabilir, bildirim alabilir, Always-On ekranının saat yüzlerini değiştirebilir, müziği kontrol edebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Fitbit Versa 3

Fitbit Versa 3’te EKG bulunmamakla birlikte, kondisyon ve diğer etkinliklerin izlenmesine yardımcı olacak tüm temel sensörlere sahiptir. Piyasadaki en iyilerden birini istiyorsanız, Fitbit sizi korur.

Garmin Vivoaktif 4

Garmin Vivoaktif 4

Kaynak: Pocketnow

Garmin son yıllarda yükselişe geçti ve spor akıllı saat segmentinde en güvenilir ve uygun fiyatlı alternatiflerden biri haline geldi. Vivoactive 4, tüm gün kalp atış hızı takibini ve sağlık izlemeyi destekler, telefonsuz bir dinleme deneyimi için saatinizden müzik akışı sağlar, 20’den fazla önceden yüklenmiş GPS ve iç mekan sporları uygulamasına sahiptir ve 8 günlük pil ömrüne sahiptir.

Garmin Vivoaktif 4

Enerji seviyenizi takip eder ve sağlığınızı iyileştirmeye odaklanmanızı sağlar. Temel bir akıllı saat ve mükemmel bir fitness takipçisi istiyorsanız, bu ikisinin harika bir kombinasyonudur.

Amazfit GTR 3 Pro

Amazfit GTR 3 Pro

Kaynak: Pocketnow

Amazfit GTR 3 Pro, şirketin en üst düzey deneyimi sunan en yeni akıllı saatidir. Saat, kullanıcıların arama yapmasına, müzik dinlemesine ve kontrol etmesine olanak tanır. 1.45 inç büyüklüğünde AMOLED ekrana sahip olan saat, Kan Oksijen Kalp Atış Hızı takibini destekler ve aynı zamanda yüzebileceğiniz su geçirmez bir tasarıma sahiptir. Yerleşik 5 uydulu navigasyon sistemine sahiptir ve devam etmenizi sağlamak için reklamı yapılan 12 günlük pil ömrüne sahiptir.

Amazfit GTR 3 Pro

Amazfit GTR 3 Pro

Amazfit’ten en iyisini arıyorsanız, GTR 3 Pro her şeyde mükemmeldir. Mükemmel bir fitness takipçisi ve benzersiz benliğinizi ifade etmenizi sağlayan mükemmel bir akıllı saat.

Amazfit GTR 3

Bilekte Amazfit GTR 3 Akıllı Saat

Kaynak: Pocketnow

Amazfit GTR 3’ü Kasım ayında çıktığında inceledik ve mükemmel bir akıllı saat ve fitness takipçisi olduğunu kanıtladık. Saat, 150’den fazla spor aktivitesini destekler ve ilerlemenizi takip etmek için 5 uydulu navigasyon sistemine sahiptir. Kalp atış hızınızı, uykunuzu, stres seviyenizi, kan oksijeninizi ve daha fazlasını izleyebilir. Tek bir şarjla kolayca 1-2 hafta dayanabilir ve daha uygun fiyatlı bir şey istiyorsanız mükemmel bir cihazdır.

Amazfit GTR3

Amazfit GTR 3

Amazfit GTR 3, yerleşik bir ton harika sağlık ve akıllı özelliğe sahip modern ve minimal görünümlü bir akıllı saat istiyorsanız mükemmel bir seçimdir.