SENNHEISER PXC 550-II, Powerbeats Pro ve daha fazlası bugün satışta


Amazon’un en son kulaklık fırsatları, büyük bir indirim alan SENNHEISER PXC 550-II’nin yanı sıra Apple ürünlerini ve daha fazlasını içeriyor


SENNHEISER PXC 550-II’nin yüzde 54’lük büyük bir indirim gördüğü Amazon’dan bazı harika fırsatlar almaya devam ediyoruz, bu da bir çifti yalnızca 162,15$’a alabileceğiniz anlamına geliyor, bu da bir çift almaya karar verirseniz 187,80$ tasarruf edeceğiniz anlamına geliyor. bu kulaklıklar Şimdi, istediğimiz kadar gürültülü olmadıkları için pazardaki favori seçimimiz değiller, ancak bunun dışında hala zorlayıcı bir anlaşma. Uyarlanabilir gürültü önleme, 30 saatlik pil ve hareket halindeyken müziğinizi çalmak, durdurmak, duraklatmak veya atlamak için dokunmatik yüzey kontrolüne sahiptirler.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Şimdi, daha uygun fiyatlı bir seçenek arıyorsanız, Beats Solo3 Kablosuz Kulak İçi Kulaklıkları 68,74 $ indirimden sonra 131,21 $’a alabilirsiniz. Bu kablosuz kulaklıklar 40 saate kadar pil ömrü sağlar, ayrıca Apple W1 çip, Sınıf 1 kablosuz Bluetooth bağlantısı ve pil azaldığında beş dakikalık şarjın ardından 3 saat çalma sağlayan Fast Fuel özelliğine sahiptir. . Powerbeats Pro Kablosuz Kulaklıklar da indirimde ve egzersiz yaparken en sevdiğiniz şarkıları dinlemek isterseniz bunları tercih edebilirsiniz.

  • Sennheiser PXC 550-II

    Şu anda SENNHEISER PXC 550-II’de büyük tasarruflar elde edebilirsiniz

  • Beats Solo3 Kablosuz

    Beats Solo3 Wireless, bankayı bozmadan harika ses sunacak

  • Razer BlackShark V2 Pro Kablosuz Oyun Kulaklığı

    Razer BlackShark V2 Pro Kablosuz Oyun Kulaklığı, her sıkı oyuncu için harika bir alternatiftir.

Şimdi, yeni bir oyun kulaklığı satın almak isteyen herkes için bazı ilginç seçenekler de bulduk, şu anda yüzde 11 indirim alan Razer BlackShark V2 Pro Kablosuz Oyun Kulaklığı ile başlayarak, onları 161 $’dan satışa sunuyor. Bu oyun kulaklığı, Spatial Surround Sound, 50 mm sürücüler, çıkarılabilir bir mikrofon içerir ve PC’niz, PS4, PS5, Nintendo Switch, Xbox Series X/S ve Xbox One ile mükemmel şekilde çalışır.

Razer Nari Ultimate Wireless 7.1 Surround Sound Oyun Kulaklığı da indirimde. İlgilenenler için 40 $ tasarruf sağlayan yüzde 20 indirim aldıktan sonra şu anda 160 $ ​​’a satılıyor. Ve yenilenen ürünlerden memnunsanız, aynı kulaklığı 80 dolara alabilirsiniz, bu da yüzde 50 tasarruf anlamına gelir.

Ve ofisinize, oyun odanıza veya çalışma alanınıza daha fazla hayat vermek istediğinizi söyleyin. Ardından, ürünün açılış sayfasında bulunan yüzde 15’lik indirim kuponunu eklediğinizde 38,25 $’a bir Philips Hue 548487 A19 Akıllı Ampul alabilirsiniz. Bu akıllı ampul genellikle 50$’a satılır, bu da satın aldığınızda 11$’dan fazla tasarruf edeceğiniz anlamına gelir. Ve TV’nizin göze çarpmasını istiyorsanız, şu anda yüzde 15 indirimle 68 ABD dolarına satılan Kameralı Govee Immersion TV LED Arka Işıkları da seçebilirsiniz. Ancak, ödeme sırasında GOVEE6199M promosyon kodunu girerseniz, bunu yalnızca 58$’a alabileceğinizi göreceksiniz, bu da sizin için 22$ tasarruf anlamına gelir.