SENNHEISER Momentum 3, Apple Watch Series 6 ve daha fazla aksesuar satışta


SENNHEISER Momentum 3’ü ve birkaç Apple Watch cihazını indirimde bulabileceğiniz Amazon.com’da harika fırsatlar almaya devam ediyoruz.


Amazon.com’da satışta olan birkaç ürün bulmaya devam ediyoruz. Listeye en son katılanlar, şu anda yüzde 38’lik çok cazip bir indirim alan SENNHEISER Momentum 3 kablosuz kulaklıklardır, yani sadece 248$’a bir çift alabilir ve 151,95$ tasarruf edebilirsiniz. Bu kablosuz kulaklıklar, aktif gürültü önleme, otomatik açma/kapama, Akıllı Duraklatma işlevi ve Akıllı Kontrol uygulaması özelliklerine sahiptir.


Başka seçenekler arıyorsanız, şu anda 32 $ indirimden sonra 168 $ karşılığında satılan Skullcandy Crusher Evo Kablosuz Kulak Üstü kulaklıklara göz atabilirsiniz. Küçük kulaklarınız varsa bunlar harika bir seçenektir. Aksi takdirde, birkaç saat sonra kendinizi biraz rahatsız hissetmeye başlayacaksınız; güven bana, bir çiftim var. Ancak onları uzun süre giymeyi planlamıyorsanız, iyi olacaksınız. 41 saate kadar pil ömrü, ezici ayarlanabilir duyusal bas ve daha fazlasını içerirler. Ve Soğuk Gri renk seçeneğini tercih ederseniz, bunları 159,10 $ gibi düşük bir fiyata alabilirsiniz.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

En yeni Apple Watch Series 6’ya geçtiğimizde, KIRMIZI Alüminyum Kasa ve KIRMIZI Spor Kordonlu 40 mm’lik modelin yalnızca GPS’li modelinde 80 ABD Doları indirim aldığını ve bu da onu sadece 319 ABD Doları’na bıraktığını görüyoruz. Aynı KIRMIZI stile sahip daha büyük 44 mm’lik modeli tercih edin ve aynı 80$’lık indirimden yararlanın, yani sizinkini 349$’a alabilirsiniz. Pembe Kum Spor Kordonlu 40 mm GPS’e özel Altın Alüminyum Kasa gibi diğer renk seçenekleri 329 ABD Doları’na satılmaktadır, bu nedenle aralarından seçim yapabileceğiniz birçok seçeneğiniz vardır. Ve önceki nesil Apple Watch Series 5’i istediğinizi varsayalım. Bu durumda, Beyaz Spor Kordonlu Gümüş Alüminyum Kasalı 44 mm modelini 20 $ indirimden sonra 408,74 $ karşılığında alabilir veya yakında çıkacak olan Apple’ın piyasaya sürülmesini bekleyebilirsiniz. Daha iyi fırsatlar görmemize yardımcı olabilecek Seri 7’yi izleyin.