Satın alınacak en iyi Samsung Galaxy S20 Ultra kılıfları


Samsung Galaxy S20 Ultra, şirketin en pahalı amiral gemisi. Bu kılıflardan birini kullanarak kesinlikle güvende tutmalısınız.


Yani, Samsung’un canavar Galaxy S20 Ultra’sı için 1.400 $ veya daha fazlasını ayırma cesaretini topladınız mı? 108 megapiksel ana atıcıya sahip bu etkileyici dörtlü arka kamera kurulumu size çok iyi hizmet edecek. Aynı şey, telefonun muhteşem Super AMOLED ekranı ve genel yapısı için de geçerli, her ikisi de kesinlikle biraz korumaya ihtiyaç duyuyor. Galaxy S20 Ultra’nızı kaza sonucu oluşabilecek hasarlardan korumak için doğru kılıfı arıyorsanız, Samsung’un uber amiral gemisi için bulabileceğiniz en iyi kılıflar listemize göz atın.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Spigen Ultra HybridSamsung Galaxy S20 Ultra Kılıf için Tasarlandı

Kim, özellikle de söz konusu telefon Galaxy S20 Ultra ise, görünüşünü bozmadan telefonunu koruyabilecek bir kılıfı kim istemez? Herkes. Ve böyle bir koruyucu kılıf arıyorsanız, telefonunuz için ihtiyacınız olan Spigen Ultra Hybrid’dir. Görünümü korumak için tamamen şeffaftır ve kablosuz şarjı da desteklerken TPU tampon ve polikarbonat arka panel, Galaxy S20 Ultra’nızın bozulmamış durumda kalmasını sağlar.

Satın almak: Samsung Galaxy S20 Ultra Kılıf için Tasarlanmış Spigen Ultra Hybrid (10,99$)

Supcase Galaxy S20 Ultra UB Style İnce Şeffaf Kılıf

Piyasada şeffaf bir kasadan daha dayanıklı ama aynı zamanda çok eski püskü görünmeyen bir şey var mı? Supcase Galaxy S20 Ultra UB Stili İnce Şeffaf Kılıf sizi korur. Aynı zamanda lekeleri uzak tutan çizilmeye dayanıklı bir yüzeye sahiptir ve kamera modülünü ve ekranı korumak için yükseltilmiş çerçevelere sahiptir. Kavisli TPU tampon, kablosuz şarj desteğini engellemeden rahat bir tutuş ve gerekli miktarda koruma sağlar.

Satın almak: Supcase Galaxy S20 Ultra UB Style İnce Şeffaf Kılıf (12,99$)
Ek olarak, burada SUPCASE’i bulun veya Amazon’da “s20 by supcase” ifadesini arayın. Pocketnow promosyonunu kullanarak %20 indirim almak için bu bağlantıyı kullanın.

Samsung Galaxy S20 Ultra Kılıf için Tasarlanmış Spigen Tough Armor

Askeri düzeyde koruma, bu günlerde sıklıkla kullanılan bir terimdir. Ama aslında tanka benzemeyen böyle bir kasa bulabilir misin? Samsung Galaxy S20 Ultra için Tasarlanmış şık Spigen Tough Armor kılıfı geliyor. MIL-STD 810G sertifikalıdır ve darbeye karşı koruma için Hava Yastığı teknolojisini kullanır ve bu arada oldukça şık görünür. Spigen kılıfı, kablosuz şarj uyumludur ve ayrıca şık bir destek ayağına sahiptir.

Satın almak: Samsung Galaxy S20 Ultra Kılıf için Tasarlanmış Spigen Tough Armor (14,99$)

ArmadilloTek Vanguard Samsung Galaxy S20 Ultra Kılıf İçin Tasarlandı

Yanlışlıkla hasar alma ihtimalinin biraz fazla olduğu bir ortamda çalışanlar için ArmadilloTek Vanguard, Samsung Galaxy S20 Ultra için Tasarlandı mükemmel bir çözüm. Başlamak için bu, yüksek etkili polikarbonat kabuk, dayanıklı silikon kılıf ve iç HoneyComb darbe emici dolgu sayesinde MIL-STD-810G askeri düşme testinin gereksinimlerini 2 kat karşılıyor. Her şeyden önce, yerleşik bir destek ayağı vardır ve kablosuz şarj desteği de sunar.

Satın almak: ArmadilloTek Vanguard Samsung Galaxy S20 Ultra Kılıf (18.98) İçin Tasarlandı

Snakehive Vintage Siyah Deri Cüzdan – Samsung Galaxy S20 Ultra

Galaxy S20 Ultra kadar birinci sınıf bir cihaz, buna layık bir şeyle kaplanmalıdır ve Samsung Galaxy S20 Ultra için Snakehive Vintage Siyah Deri Cüzdan’dan daha uygun bir şey düşünemiyoruz. Bu el dikimi çanta, sırçalı dana nubuk deriden yapılmıştır. Telefonu korumanın yanı sıra, bir stand görevi görecek şekilde katlanabilir ve birkaç kredi kartı ve notu da saklayabilir. Ve hey, doğal deri kaplamalı toplam yedi renk arasından seçim yapabilirsiniz.

Satın almak: Snakehive Vintage Siyah Deri Cüzdan – Samsung Galaxy S20 Ultra (37,99 $)

Otterbox Galaxy S20 Ultra 5G Otter+Pop Simetri Serisi Kılıf

Otterbox Galaxy S20 Ultra 5G Otter+Pop Simetri Serisi kılıf, şevkli ve çok yönlü bir şey arayan alıcıları hedefliyor. Daha iyi tutuş için kauçuk yüzey kaplamalı sağlam bir polikarbonat gövdeye sahiptir ve ayrıca kablosuz şarjı destekler. Ama daha da önemlisi, içeri itilip arka panelin geri kalanıyla aynı hizada oturmasına izin veren akıllı bir pop soket tasarımına sahiptir. Ayrıca, pop soket ayrıca bir destek ayağı olarak ikiye katlanacak bir açıda bükülebilir.

Satın Al: Otterbox Galaxy S20 Ultra 5G Otter + Pop Simetri Serisi Kılıf (60,95 $)